Як відкрити бізнес в США.

Прийнято вважати, що американський ринок - набагато більш сприятливе місце для розвитку бізнесу , ніж російський. Це пов'язано з високими податками, частою зміною законодавства, політичною нестабільністю і багатьма іншими реаліями російського життя. Як почати свою справу в США?
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зайнятися бізнесом з США, перша ж проблема на шляху російського підприємця - отримання візи. Зробити це дуже непросто. Виберіть один з можливих варіантів. Найпоширеніший шлях: купите або створіть організацію в США і подайте заявку на оформлення візи L-1. Це фактично дозвіл на роботу в Америці на строк до трьох років. Щоб жити і працювати по цій візі, необхідно мати діюче підприємство в Росії, мати зв'язки між ним та американською компанією, працювати на території США. Шлях це досить трудомісткий, тому багато бізнесменів вважають за краще виїхати в Америку по гостьовій візі, а потім міняють його.
2
Отримайте запрошення від американських партнерів, наприклад, на ділові переговори і оформите гостьову візу. Опинившись в США, подайте запит в міграційну службу на отримання візи L-1 в зв'язку з відкриттям свого підприємство. Якщо ваша заява буде схвалено, ви отримаєте право на ведення бізнесу .
3
Орендуйте приміщення відповідно до завданнями вашої фірми. Без документів про оренду підприємство не буде зареєстровано. Залежно від місця розташування коштувати це буде від 1 до 5 тисяч доларів.
4
Оформіть страховку. За американськими законами, будь-яка організація повинна застрахувати себе від можливих збитків. Вартість - приблизно 4000 доларів на рік.
5
Найміть персонал. Заздалегідь розрахуйте зарплату працівників відповідно до законів міста і штату. Мінімальний розмір заробітку: 7,25 доларів за годину.
6
Найміть адвоката. Хоча його послуги будуть коштувати дорого, без кваліфікованої юридичної допомоги на американському ринку дуже важко вижити, особливо якщо ви самі не є фахівцем з американським законам.
7
Зареєструйте компанію і оплатіть мито, яка може скласти до 1000 доларів в залежності від штату.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=my-91OoOo3k