Як зшити спідницю в клітку. проста спідниця в клітку зшити.

Незважаючи на велику кількість святковою і повсякденного одягу, що продається в магазинах, вироби ручної роботи завжди будуть користуватися підвищеним попитом. Одяг, пошитий на замовлення, виглядає на фігурі набагато краще, а досвідчені майстрині крою та шиття ніколи не залишаться "не при справах" .Для того щоб самостійно розкроїти і зшити спідницю в клітку, в процесі роботи вам необхідно дотримуватись певних правил.
Вам знадобиться
  • Тканина,
  • викрійки,
  • нитки,
  • швейна машинка
Інструкція
1
Для початку зробіть викрійку. Для цього необхідно зняти мірки: - довжини спідниці; - півкола талії; - півкола бедер.Старайтесь знімати мірки якомога точніше. Після того, як у вас вже будуть перші цифри, приплюсуйте до них додаткові сантиметри на свободу облягання (стільки, скільки буде необхідно) .При побудові викрійки не помиліться в розрахунках.
2
Після того як всі роботи з побудови викрійки будуть виконані, приступайте до розкладці тканини. Особливу увагу зверніть на дотримання пропорцій. "Клітка" при викроюванні по косій вимагає уважної кропіткої роботи. При покупці необхідної кількості матеріалу пам'ятайте, що його має бути трохи більше розрахованого за мірками.
3
Перед тим як почати розкроювати тканину, необхідно її пропрасувати. Для розкрою "клітини" використовуйте тільки повні викрійки, що включають в себе і основні, і додаткові деталі. Частини викрійки розкладайте на лицьовій стороні тканини (лицьовою стороною вгору). Матеріал слід настилати в один шар. При розкрої нанесіть на нього контрольні мітки. Переконайтеся, що клітини розташовані симетрично щодо всіх деталей і що на місці їх з'єднання не відбудеться зсуву малюнка.
4
Приступаючи до безпосереднього розкрию, переконайтеся, що ножиці не мають зазубрин (в іншому випадку ви можете зіпсувати краю матеріалу). Клітини намагайтеся з'єднувати по смугах сточування. Деталі викрійки розміщуйте на тканини таким чином, щоб припуски на шви, які будуть потім суміщені, розташовувалися поруч один з одним.
5
Після того як викроєні основні деталі, приступайте до роботи над додатковими, поєднуючи їх з малюнком на тих ділянках, з якими вони згодом будуть з'єднані. Відзначте шпильками або крейдою точки вершин виточок і додаткових нашивних елементів. З'єднайте основні деталі сметочнимі стежками і ще раз переконаєтеся в точності розташування малюнка. Правильно встановіть режим швейної машини і приступайте до сточуванню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UPcFkbnViRA