Як розпочати свій бізнес і відкрити видавнича справа.

Малі видавництва складають зростаючий сегмент бізнес-індустрії , багато в чому завдяки інтернету. Багато такі компанії створюються авторами, охочими контролювати свої рукописи протягом усього процесу написання. Також можна публікувати роботи інших авторів і отримувати прибуток.
Вам знадобиться
  • - Ліцензія на бізнес;
  • - обладнання для друку;
  • - автори та їхні твори;
  • - організоване робоче простір.
Інструкція
1
Дослідіть ринок. Видавнича справа стане складним і незрозумілим для кожного, хто буде не в курсі того, як розвивається ринок, і в чому зацікавлена громадськість. Визначте, на якому жанрі буде спеціалізуватися ваше видавництво: художня література, науково-популярні книги та ін. Подумайте, з якою кількістю авторів ви готові співпрацювати.
2
Оберіть обладнання для друку, якщо ви бажаєте випускати друковані видання. Середня вартість пристроїв для друку книг становить $ 3000-5000. Вартість створення книги - набагато менше і обмежується тільки ціною за програмне забезпечення.
3
Придумайте дизайн вашого сайту. Сайт має вирішальне значення в успіху будь-якого нового підприємства видавничої справи. Читачі книги будуть шукати огляди і ціни на книги. Переконайтеся, що ваша сторінка легко керована, зручна і приваблива. Визначте способи оплати і вартість доставки вашого товару.
4
Створіть рекламу для письменників. Додайте ваші оголошення в інформаційних довідниках, журналах, призначених для письменників. Також помістіть її на ваш сайт.
5
Обговоріть законодавчі вимоги з юристом. Створіть свій типовий договір для авторів. Підпишіть необхідні документи про законність публікації. Спробуйте знайти юристів, що спеціалізуються на видавничій індустрії.
6
Рекламуйте і продавайте ваші книги. Як тільки вони надійдуть до друку, ви повинні будете повідомити про це в інтернеті, в журналах і в книжкових магазинах. Якщо є можливість, організуйте зустріч читачів з авторами ваших книг, з яскравим поданням і роздачею автографів. Найкраща реклама - з вуст у вуста, тому розгляньте питання про направлення кілька додаткових копій для читання рецензентам, щоб вони написали огляди і надали підтримку в просуванні вашої продукції.