Як лікувати лімфому.

Лімфома - злоякісне захворювання лімфатичної системи організму. Більшість лімфом складаються з B- і T-лімфоцитів (білих клітин крові). Клітини лімфоми формують пухлини щільної консистенції у внутрішніх органах або в лімфатичної системи.
Інструкція
1
Лімфоми найчастіше виявляються при звичайному медичному огляді. Першими ознаками лімфоми часто є збільшені і безболісні лімфатичні залози на шиї, в пахових або пахвових областях, в животі. Надалі можуть з'явитися й інші симптоми захворювання: червоні плями на шкірі; нудота, блювота, болі в животі; задишка або кашель; втрата ваги (більш ніж на 10% від маси тіла); непостійне підвищення температури; втома.
2
У лікуванні лімфом застосовуються такі методи: хірургічне лікування; променева терапія і хіміотерапія; біологічна терапія; пересадка кісткового мозку.
3
Хіміотерапія - це метод лікування із застосуванням лікарських препаратів, що знищують пухлинні клітини. Для лікування неходжкінських лімфом застосовується певна комбінація декількох лікарських препаратів. Радіотерапія (променева терапія) використовує рентгенівські високоенергетичні промені для знищення клітин злоякісної пухлини.
4
високодозовані хіміотерапія з метою знищення всіх ракових клітин застосовує високі дози токсичних лікарських препаратів. Дані препарати знищують не тільки злоякісні клітини, але клітини кісткового мозку, тому після такого масивного курсу лікування, хворим проводиться пересадка кісткового мозку. Це необхідно для відновлення здатності організму хворого продукувати нові еритроцити і лейкоцити. З цією метою для трансплантації використовується кістковий мозок самого пацієнта. Його витягують з організму до початку проведення курсу хіміотерапії і пересаджують після завершення курсу лікування. Можна також пересаджувати донорський кістковий мозок.
5
Біологічна терапія (або модификационная терапія біологічної реакції) заснована на використанні хімічних речовин, отриманих з власних клітин організму пацієнта, для того щоб стимулювати в організмі імунні (захисні) механізми проти злоякісної пухлини (раку). Біологічна терапія включає в себе такі методи: імунотерапію; застосування інгібіторів ангіогенезу - речовин, що гальмують розвиток і зростання кровоносних судин в злоякісної пухлини; генну терапію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DQ18G6GfKm8
Проблема лікування ракових захворювань крові в даний час представляє певну складність саме тому, що більшість жителів Росії навіть сьогодні приймають цей діагноз як вирок, тому всіляко намагаються відтягнути момент встановлення правильного діагнозу. При цьому пацієнти та їхні близькі забувають, що більшість форм злоякісних хвороб системи крові піддаються сьогодні лікуванню. Але для ефективного лікування потрібно обов'язково встановити діагноз і почати терапію якомога раніше, поки немає поширення пухлинних клітин по всьому організму і вираженій інтоксикації.
Інструкція
1
Сьогодні гематологи пропонують для лікування цієї патології комплексну терапію, що включає в себе як призначення лікарських препаратів і методик лікування, які впливають на клітину - джерело захворювання, так і використання підтримуючої терапії, покликаної полегшити симптоми лейкемії і наслідки лікування. Саме для підбору потрібної програми лікування - протоколу терапії, строго специфічного для кожного виду лейкозу проводиться ретельне обстеження пацієнтів, яке включає як загальноприйняті методики, використовувані для діагностики різних хвороб, так і строго специфічних, застосовуваних тільки в гематологічних відділеннях.
2
Від виду клітини, яка є попередником пухлинного процесу, багато в чому залежить прогноз захворювання. До теперішнього часу є лейкози, які досить ефективно піддаються хіміотерапевтичне лікування і рідко дають ускладнення після стабілізації стану, і процеси, що вимагають використання декількох протоколів лікування, схильні до розвитку частих рецидивів хвороби. Сама програма лікування будь-якого лейкозу може бути розділена на терапію, мета якої - індукція (викликання) ремісії і терапія, спрямована на закріплення досягнутого результату.
3
Найчастіше призначаються хіміотерапевтичні препарати з різних груп лікарських засобів, що мають протипухлинну дію. Ці медикаменти призначаються строго відповідно до протоколу терапії, які розробляються відповідно до рекомендацій ВООЗ - деякі препарати призначають щодня, деякі - в певні дні лікування. Крім того, для закріплення ефекту можливе призначення променевої терапії і опромінення певних органів (тканин) рентгенівськими променями.
4
Також призначаються переливання крові, мета яких - компенсувати відсутність певних видів клітин, слабости хворобою або знищуваних в процесі лікування. Для профілактики інфекційних ускладнень доводиться застосовувати великі дози протимікробних, противірусних та протигрибкових препаратів. Також призначаються кошти, компенсуючі порушення в діяльності різних органів і систем.
5
В даний час для лікування лейкозів все частіше використовуються пересадка кісткового мозку або стовбурових клітин, гравітаційні методи хірургії крові - використання цих методів значно покращує прогноз захворювання. Найголовніше при лікуванні лейкемії - вчасно звернутися за консультацією до гематолога.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8EHeB0nPcno