Як зайти на сторінку, якщо не пам'ятаєте пароль.

Грамотний користувач створює при реєстрації на сайтах тільки складні паролі. Але чим складніше пароль , тим легше його забути. Якщо це сталося, скористайтеся спеціальною формою відновлення.
Інструкція
1
Перейдіть за наявною на сайті посиланням, що носить назву «Забули пароль ?» Або аналогічне.
2
Введіть логін, або адресу електронної пошти, або їх поєднання (залежно від сайту). При необхідності, введіть і каптчу.
3
Натисніть на кнопку продовження (на різних сайтах ця кнопка може називатися по-різному).
4
Дочекайтеся завантаження сторінки, яка говорить, що для відновлення пароля вислано в ваш електронну поштову скриньку. Якщо ж виявиться, що ви ввели що-небудь, наприклад, каптчу, невірно, повторіть операцію.
5
Зайдіть в свою електронну поштову скриньку і перевірте, чи не настав повідомлення. Якщо його немає, почекайте якийсь час, який може становити від декількох хвилин до декількох днів. Періодично перезавантажуйте сторінку.
6
Не забувайте перевіряти і папку поштової скриньки, призначену для підозрілих повідомлень (спаму) - повідомлення для відновлення пароля може виявитися і там.
7
Після отримання повідомлення ваші подальші дії залежить від його змісту. Якщо там міститься новий пароль , увійдіть на сайт, використовуючи його, а потім негайно змініть на інший, також складний. На цей раз добре запам'ятайте його. Якщо ж в повідомленні міститься посилання, перейдіть по ній. Придумайте новий складний пароль , введіть його (при необхідності - два рази). При наявності каптчі введіть і її. Потім натисніть кнопку, призначену для збереження інформації.
8
Щоб перевірити, чи добре ви запам'ятали новий пароль , вийдіть з сайту і знову увійдіть на нього. Для запам'ятовування пароля спробуйте використовувати різні мнемонічні техніки. Наприклад, пароль zcprgT можна запам'ятати як «зайці стрибають високо» (слово «високо» тут означає, що остання буква пароля - заголовна).
9
Пам'ятайте, що навіть складний пароль марний, якщо до забезпечення його збереження ставитися безтурботно. Не зберігайте його в файлах, розташованих на локальних дисках комп'ютера, на паперах, доступних вашим колегам. Встановіть складний пароль не тільки на сайтах, якими ви користуєтеся, але і в поштовій скриньці. Як відповідь на контрольне запитання для відновлення пароля поштової скриньки введіть хаотичний набір символів.