Як прибрати подряпини з пластика. Як прибрати подряпини на чорному пластику в машині.

Навіть при самому акуратному поводженні з тим чи іншим виробом неможливо повністю застрахуватися від появи на ньому подряпин. Досить багато неприємностей можуть принести подряпини на пластмасових деталях, наприклад, в автомобілі. Для усунення значних несправностей потрібно звертатися в ремонтну майстерню, а от невеликі подряпини на пластику ви цілком можете прибрати своїми силами.
Вам знадобиться
  • Абразивная паста, шліфувальна машина, наждачний папір, грунтовка для пластику, вода, дрантя, ацетон, лак
Інструкція
1
Спочатку підготуйте підлягає ремонту поверхню до ремонту. Якщо є можливість, відокремте деталь з подряпиною, очистіть її від бруду і пилу і ретельно промийте. Якщо виріб пофарбовано, видаліть за допомогою наждачного паперу або шліфувальної машини відсталу фарбу в місці ремонту, намагаючись, щоб там не залишалося шорсткостей.
2
Обработанную наждачним папером поверхню виробу зачистите ацетоном. Для цього просочіть складом чисту ганчірку (вона повинна бути без ворсу), а потім промокніть місце, де знаходиться подряпина. Таким способом ви очистите поверхню від залишків забруднень.
3
Приготуйте спеціальну ґрунтовку для пластика. Вона зазвичай випускається в балонах і являє собою спрей. Енергійно струсіть балончик і трохи бризніть їм в сторону, щоб прочистити канал і уникнути утворення грудочок на оброблюваної поверхні.
4
Нанесіть грунт на місце, де розташована подряпина, пересуваючи струмінь спрею паралельно поверхні виробу. Спочатку нанесіть товстий шар грунтовки, після висихання повторно нанесіть більш тонкий шар. При необхідності можете додати до двох верствам третій, найлегший. Після такої обробки поверхня пластика повинна висохнути.
5
Ще раз обробіть поверхню наждачним папером і протріть ацетоном. Тепер окрасьте пластик в потрібний колір. Поставтеся уважно до вибору відтінку кольору, щоб не допустити помітного відмінності між кольором основного покриття і кольором оброблюваної ділянки вироби. Розпилення фарби виробляєте двома-трьома тонкими шарами, даючи фарбі висохнути після кожного нанесення. Якщо подряпина досить глибока, кількість шарів слід збільшити. Що з'являються патьоки від фарби негайно видаляйте чистою вологою ганчіркою.
6
Забарвлене виріб відкладіть до повного висихання фарби, після чого воно готове до подальшого використання.