Як полагодити каблук.

Зручна і міцна взуття часто стає запорукою гарного настрою. Але от у випадку виходу взуття з ладу доводиться чимало журитися. Як бути, якщо відлетів каблук , а бюджет не передбачає покупки нового взуття? Найпростіший спосіб привести взуття в порядок - віднести її в спеціалізовану майстерню. Якщо ж така недоступна, можна спробувати дати взуття ремонт своїми силами, не виходячи з дому.
Вам знадобиться
  • Ізоляційна стрічка, смужки жерсті, капрон, паяльник, клей для взуття, шевські гвоздики, молоток
Інструкція
1
Для ремонту тонких каблук ов жіночого взуття вам знадобиться ізоляційна стрічка або смужка жерсті і розігрітий пластик. Оберніть каблук ізолентою (смужкою жерсті). Заповніть утворилося поглиблення попередньо розігрітим пластиком. Пластик виріжте від підошви старої непотрібної взуття; можна також скористатися розплавленим капроном. Розм'якшений пластик або капрон щільно утрамбуйте, щоб маса зайшла в порожнину каблук а. Тепер загладьте поверхню. Після такого ремонту набойка буде достатньо довго триматися на каблук е.
2
Використовуйте капрон також для ремонту каблук ов на гумовій або шкіряній підошві. Каблуки при повсякденному носінні зношуються досить часто, а звертатися щоразу в шевську майстерню буває обтяжливо. Добре висушіть місце, де належить наплавить капрон. Зачистіть місце ремонту наждачним папером. Після цього візьміть розігрітий паяльник і протріть підготовлену ділянку. Матеріал виробу при цьому трохи обвуглиться і стане клейким.
3
Приступайте до наплавленні. Візьміть капронову панчоху і відріжте від нього відповідний за розміром шматок. Стисніть капрон і прикладіть до підготовленого для наплавлення місця. Кінець капрону притисніть жалом розігрітого паяльника. Втирайте розплавлену частину капрону під вспузирівшуюся шкіру або гуму. Повторіть операцію стільки разів, скільки потрібно для того, щоб поверхня каблук а стала абсолютно рівною. При цьому розплавлений капрон розрівнюйте чи не кінчиком паяльника, а його стрижнем. Такий експрес-ремонт займе у вас не більше півгодини, а каблук збереже не менше ніж на місяць посиленою шкарпетки.
4
Якщо трохи скошений в процесі носіння гумовий каблук , вирівняйте поверхню шевським ножем, зменшивши скос. Потім виріжте з гуми косяк за формою скоса і приклейте його. Приклеєний косяк забийте маленькими гвоздиками. Товщину каблук а відновите гумової набойкой. Приклейте набійку і прибийте її гвоздиками. Такий спосіб застосовують тільки для виправлення невеликого скоса каблук а.
5
Для ремонту пластмасового каблук а подковирніте викруткою зношену набійку і зніміть її. Ви побачите гнізда, в які входили штирі набійки. Забийте в ці гнізда дерев'яні шпильки і натріть крейдою. З гуми виріжте набійки, прикладіть їх до каблук ам і сильно притисніть, щоб на них закарбувалися крейдяні цятки. Набійку приклейте до каблук у і вбийте в кожне гніздо гвоздики, орієнтуючись по цятками крейди.