Як змінити оформлення Windows XP. Як змінити оформлення в папці мій комп'ютер.

Розробники ОС Windows XP надали користувачам можливість налаштовувати на свій смак практично всі елементи оформлення. Ви можете встановити вже готові теми або редагувати тільки окремі пункти. Змінити значки, поміняти шрифти, розмістити на робочому столі фотографію свого улюбленого людини або собаки. Головне - щоб у вас було трохи вільного часу і бажання.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер c OC Windows XP.
Інструкція
1
Відкрийте властивості екрану (меню «Пуск» - Панель управління - Екран). У вікні, виберіть тему оформлення на свій смак. Якщо запропоновані теми вам не подобаються, можете завантажити підходящу з інтернету. Щоб встановити завантажену тему, в випадаючому списку тем опустіться вниз і виберіть рядок «Обзор». Знайдіть папку, в яку ви завантажили тему - вона буде встановлена на ваш комп'ютер.
2
Відкрийте наступну вкладку - Робочий стіл. Виберіть картинку, яку ви хотіли б бачити на своєму робочому столі, із запропонованого списку або поставте будь-яку іншу, використовуючи кнопку «Обзор». Налаштуйте режим відображення: картинку можна розмістити по центру, замостити нею весь екран або розтягнути за розміром екрана.Еслі ви не хочете розміщувати зображення, можна просто залити робочий стіл цілком вашим улюбленим кольором.
3
Натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». Відкриється вікно, в якому ви зможете замінити стандартні значки «Мої документи», «Мій комп'ютер», «Мережеве оточення» та «Кошик» на інші.
4
Оберіть заставку для режиму очікування і часовий інтервал її появи. Параметри обраної заставки можна редагувати за своїм бажанням. Переглянути заставку в повноекранному режимі дозволить натискання на кнопку «Перегляд». Щоб припинити перегляд і повернутися назад, натисніть будь-яку клавішу.
5
Відкрийте вкладку « Оформлення ». Налаштуйте окремі елементи оформлення за своїм бажанням. Ви можете вибрати одну із запропонованих готових схем, а можете відредагувати вже встановлену.
6
Натисніть на кнопку «Додатково». Лівим клацанням миші вибирайте у вікні попереднього перегляду елемент, який вам хотілося б видозмінити. Або відкрийте сувій «Елемент» і виберіть бажаний пункт зі списку. Міняти можна кольори, розміри елементів, шрифти написів і т.д. Підібравши оптимальний варіант, натисніть на кнопку "ОК".
7
Замініть значки папок, щоб виділити найбільш важливі або улюблені в загальному списку. Наприклад, папку з важливими документами або обраним відео. Для цього зробіть по потрібній папці клацання правою кнопкою миші і виберіть в меню пункт «Замінити значок каталогу».
8
Поміняйте, якщо є бажання, значки ярликів на робочому столі. Для цього зробіть клацання правою кнопкою миші, а у вікні, натисніть на кнопку «Змінити значок».
Корисна порада
Готові колекції значків можна безкоштовно скачати з інтернету. Зображення повинні бути з розширенням ico. Якщо підходящих картинок в такому форматі немає, можна переформатувати в ico будь-який інший малюнок. Для цього існують програми-конвертори, які можна безкоштовно скачати з інтернету. Або, якщо є бажання, самостійно намалюйте іконку в графічному редакторі, наприклад, у програмі ArtIcons Pro.