Як зняти фару на Опель Астра.

Opel Astra- це одна з найбільш вдалих моделей автомобіля, що випускається німецьким автоконцерном. В різних модифікаціях і доробках дана машина випускається і в наш час. Найчастіше власники стикаються з необхідністю зняття фар на цьому автомобілі.
Інструкція
1
Перед проведенням робіт для забезпечення безпеки відключіть негативний дріт акумуляторної батареї. Для зняття передніх фар від'єднайте передній бампер. Для цього отщелкніте три фіксатора, які кріплять накладку бампера до панелі картера. За допомогою викрутки відкрутіть бічні і нижні гвинти. Потім попросіть свого помічника обережно притримати бампер, одночасно з цим витягнете заглушки і виверніть знаходяться під ними болти кріплення накладки.
2
Обережно від'єднайте від крил бічні накладки бампера і потягніть конструкцію на себе - вона повинна легко відійти. Якщо на машині встановлені протитуманні фари або омивачі фар, то зробіть від'єднання відповідних роз'ємів електропроводки. Якщо буде необхідність, то вимкніть датчик температури, який відповідає за зовнішнє повітря.
3
Відкрутіть болти, що кріплять блок- фару до корпусу автомобіля. Після цього акуратно зніміть фару і відключіть електричну проводку відразу після того, як відкриється доступ до роз'ємів. Від'єднайте ліхтарний збірку, виверніть кріпильні гвинти і зніміть з нижньої частини накладку бампера.
4
При необхідності зробіть розворот на 90 градусів і зняття сервоприводу, який регулює оптичні осі фар. Після подальшої установці обов'язково відрегулюйте напрямок променів фар.
5
Для зняття покажчика повороту обережно посуньте лінзу повторювача назад, для того щоб висунути її передню частину з панелі крила. Після цього потягніть його на себе і зніміть з крила. Від'єднайте всі електричні роз'єми.
6
Для зняття задніх ліхтарів відкрийте багажник і відіжміть фіксатори, які кріплять кришку, що закриває блок задніх фар. Від'єднайте електричні роз'єми і відкрутіть два гвинти, одночасно з цим акуратно притримуйте фари зовні. Після цього вийміть всю конструкцію з отвору корпусу автомобіля.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RGl4QAeqZ9o