Як збільшити собівартість.

Якщо в результаті якоїсь угоди організація не бажає декларувати занадто високий прибуток, існують способи візуально збільшити собівартість товару. Як це можна зробити?
Інструкція
1
Якщо, наприклад, ви вирішили поміняти постачальника на того, у якого ціни набагато нижче, а платити зайвий податок на прибуток не хочете, то підніміть на папері собівартість товару за допомогою змін матеріальних затрат: підвищення вартості перевезення або збільшення витрат на оплату праці. В цьому випадку зовнішня різниця між колишньою і справжньої прибутком виявиться несуттєвою і питання про податки не виникне.
2
Якщо, приміром, закуплений товар за дуже низькою ціною, а продавати ви його хочете за ринковими цінами, щоб не викликати підозр у майбутніх клієнтів, то підніміть собівартість продукції за рахунок відрахування сум в соціальні фонди і транспортних витрат. Після підвищення собівартості подібним чином прибуток, можливо, буде менше, але невиправдано низька ціна не змусить засумніватися у вашій чесності.
3
Збільшення собівартості вигідно ще й у тому випадку, якщо ваше підприємство є дочірнім. Великі витрати на виробництво призводять до збільшення фінансових потоків від господаря-інвестора, а це шанс підвищити власні доходи. Ефективними способами збільшення собівартості є збільшення інших видатків (консалтингові та агентські послуги), підвищення зарплати співробітникам та адміністрації, придбання дорожчої сировини. Умілий бухгалтер може неабияк підвищити добробут вашого підприємства, але все ж намагайтеся дотримуватися помірності.
4
Врахуйте, що всі подібні дії йдуть врозріз з Податковим Кодексом РФ і можуть привести до ускладнення відносин з правоохоронними органами, зокрема відділом по боротьбі з економічними злочинами. Намагайтеся досягати своїх цілей максимально законними шляхами, не ганяючись за зайвої прибутком. Іноді краще втратити невелику суму, ніж опинитися фігурантом кримінальної справи про злісної несплаті податків.