Як відкрити прокат квадроциклів. прокат квадроциклів Як бізнес.

Якщо ви плануєте відкрити бізнес по прокату квадроциклів, вам слід обов'язково дізнатися його основні особливості. Прокат може бути прибутковим за умови, що ви перебуваєте в правильному місці, і у вас є можливість залучення достатньої кількості клієнтів.
Вам знадобиться
  • - Квадроцикли;
  • - страховка;
  • - вигідне місце розташування;
  • - територія для поїздок.
Інструкція
1
Виберіть відповідне місце. Не варто відкривати бізнес по прокату квадроциклів в районі, де і без того досить сильний рух автотранспорту. Вибирайте територію на віддалі від міста, якнайближче до піщаних дюнах, лісовій стежці або просторим полям. Особливо прибутково буде відкрити такий бізнес в туристичному місті чи зоні, так як більшість людей воліють орендувати квадроцикли, перебуваючи у відпустці або походах, де вони можуть користуватися ними на відкритому повітрі. Якщо ви знаходитесь в області, де завжди достатньо сніжні зими, незайвим стане додаткове придбання снігоходів.
2
Відкрийте салон для прокату квадроциклів. Зв'яжіться з одним з виробників квадроциклів, і повідомте, що ви відкриваєте бізнес по їх оренді. У багатьох випадках виробники запропонують вам знижку на покупку квадроциклів у великій кількості. Постачальникам потрібно, щоб якомога більше людей використовувало їх машини. Ваш прокатний бізнес може привести до збільшення їх продажів.
3
Оформіть страховку. Страхування в даному бізнесі просто необхідно, особливо при всіх ризиках, пов'язаних з катанням на квадроциклах. Ви повинні надавати договір всім вашим клієнтам підписання договору на "звільнення від відповідальності" в разі будь-яких подій. Обов'язково пропонуйте вашим клієнтам захисні шоломи та екіпіровку.
4
Продвигайте вашу компанію на ринку. Реклама грає важливу роль в орендному бізнесі, і ви повинні розглянути питання про розміщення оголошень в місцевих газетах, а також у будь-яких каталогах для туристів, які можуть служити рекламою вашого міста. Створіть сайт для вашого бізнесу і просувайте його на пошуковиках Google, MSN і Yahoo. Можливо, ви станете відомими не відразу, але якщо почнете проявляти завзятість, т у вас буде більше шансів на успіх!
Класичною ідеєю невеликого бізнесу є відкриття пункту прокату . Адже деякими речами люди користуються всього кілька разів у житті - так навіщо ж їх купувати, якщо можна взяти напрокат? Наприклад, можна здавати в оренду спортивну екіпіровку або автомобілі для приїжджих. Розглянемо принцип організації пункту прокату будівельного інструменту.
Інструкція
1
Виберіть місце розташування пункту прокату . Приміщення не обов'язково орендувати в центрі міста. Площа близько 40 кв.м буде достатньою.
2
Придбайте необхідне обладнання та пристосування. В приміщенні повинен бути прилавок для обслуговування клієнтів і стелажі для складування інструменту. З меблів придбайте стіл і стілець для персоналу. Також придбайте комп'ютер, принтер і телефон.
3
Визначтеся з асортиментом пункту прокату . В пункті прокату у вас повинен бути асортимент товару з переліком близько 30 найменувань. Їх умовно можна розділити на групи: - ударно-обертальні інструменти (відбійний молоток, перфоратор, гайковерт, дриль і т.д.); - Зварювальні, компресорні і монтажні інструменти (газонокосарка, зварювальний апарат, фарборозпилювач і т.д.); - ріжучі та шліфувальні інструменти (пилки, ножівки, віброшліфувальна машина, углошлифовальная машина та ін.); - верстати і будівельні машини (бетономішалка, вібропіла, паркетно-шліфувальна машина, теплова гармата і т.д.) Заздалегідь вгадати, що буде користуватися попитом, неможливо, тому закупите хоча б по одному найменуванню кожного інструменту. Надалі ви зможете орієнтуватися на потреби клієнтів і підкуповувати ті інструменти, які користуються попитом. Ви можете придбати не тільки побутові інструменти, але і більш професійне обладнання. Хоч воно і коштує дорожче, але служить довше, і його можна буде здати в оренду будівельній бригаді.
4
Підберіть персонал пункту прокату , а саме: фахівця з прийому-видачі інструменту та майстра з ремонту інструменту. Майстер з ремонту зобов'язаний буде стежити за працездатністю інструменту, ремонтувати його. Візьміть на цю посаду майстра широкого профілю, людини, знайомого з багатьма інструментами. Спеціаліст з приймання-видачі інструменту повинен буде укладати з клієнтами договір прокату , приймати гроші. Цю роботу може також поєднувати майстер по ремонту. Деякі підприємці радять взяти бухгалтера і юриста - для вирішення спірних ситуацій з неповерненням інструменту. Однак ви можете вести ці функції самі або ж звертатися до цих фахівців разово, не оформлюючи в штат.
5
Рекламуйте нововідкритий пункт прокату інструменту. Для цього не потрібна масштабна рекламна компанія, достатньо оголошень в місцевих ЗМІ, інтернет-довідниках, розвішування оголошень в прохідних місцях.