Як відкрити свою швейна справа.

Навики швейного майстерності в тій чи іншій формі служили в усі часи в якості популярного дозвілля для сімей та окремих осіб. Однак часи змінилися, і зараз багато перетворюють своє хобі в заробіток. Залишилося лише дізнатися, наскільки легко зробити з захоплення прибутковий швейний бізнес.
Вам знадобиться
  • - Ліцензія на бізнес;
  • - обладнання для шиття;
  • - довідкові посібники;
  • - організоване робоче простір.
Інструкція
1
Організуйте ваш бізнес згідно всім нормам і правилам. Зверніться до місцевих органів самоврядування, виберіть назву для вашої компанії, отримаєте ліцензії на підприємницьку діяльність і виконуйте всі необхідні правові вимоги.
2
Виберіть тип вашої справи, займіть свою нішу на ринку. Подумайте, чи будете ви шити на замовлення ділові костюми або ж повсякденний одяг. А може бути, це будуть весільні сукні або предмети домашнього декору? Це повністю залежить від вас.
3
Придбайте необхідне обладнання. Якщо ви не плануєте почати свій бізнес, використовуючи сімейну швейну машинку, розгляньте можливість придбання важких швейних машин, які мають можливості для роботи з матеріалами різних видів. Вивчіть довідкову літературу, щоб завжди бути в курсі актуальних на сьогоднішній день моделей. Придбайте прасувальні дошки, а також, можливо, пральне обладнання. Встановіть комп'ютери з необхідним для роботи обладнанням та можливістю швидкого зв'язку з клієнтами.
4
Організуйте робоче простір. Виберіть певний район, де ви будете працювати. Встановіть швейне обладнання в організованому порядку. Якщо ви збираєтеся використовувати декілька типів швейних машин, організуйте їх, починаючи з основних, використовуваних найбільш часто і поступово переходячи до інших в порядку їх використання. Встановіть шафи або стелажі для зберігання матеріалів.
5
Займіться організацією поставок. Створіть перелік необхідного обладнання та матеріалів, таким чином, ви зможете легко перевірити все по ньому, коли отримуєте щось нове. Зрештою, така дрібниця, як типова організація порядку при роботі, заощадить вам масу часу.
6
Рекламуйте ваш швейний бізнес в місцевих газетах і журналах. Залишайте ваші візитки в місцевій хімчистці і вступайте в жіночі інтернет-спільноти та клуби.
Відкрити свою справу - мрія багатьох людей. Насправді зробити це досить просто, якщо почати діяти, а не просто уявляти собі красиві картинки про прекрасне майбутнє.
Вам знадобиться
  • - ідея;
  • - стартовий капітал;
  • - бізнес-план.
Інструкція
1
Найскладніше в організації будь-якої справи - прийняти рішення і почати докладати до здійснення бажаного всі зусилля. Якщо ви налаштували себе на потрібний лад, то відкрити успішну справу для вас не складе особливих труднощів. Тому вірте в свій успіх і ніколи не опускайте руки.
2
Виберіть бізнес-ідею. Для пошуку напрямку діяльності можна скопіювати або вдосконалити товар або послугу, яка вже існує на ринку, або на основі аналізу потреб людей, суспільних тенденцій, придбаних вами знань, навичок і умінь розробити абсолютно новий проект. Можна надавати посередницькі послуги з продажу товарів інших фірм, перетворити своє хобі в бізнес, купити франшизу, пошукати застосування наявним у вас в наявності активам (земля, приміщення, обладнання), придбати готовий бізнес. Загалом, все буде залежати тільки від вашої фантазії і бажання.
3
Коли ви визначитеся зі сферою діяльності, складіть бізнес-план майбутньої справи. Він знадобиться не тільки для того, щоб мати уявлення про перспективи організації та розвитку бізнесу, а й для залучення інвестицій.
4
Один з найважливіших моментів в організації власної справи - пошук грошових коштів для реалізації ідеї. Якщо у вас немає власних накопичень, то можна оформити позику в банку, взяти необхідні активи в лізинг, взяти участь в тендерах і державних замовленнях, пошукати інформацію про гранти та субсидії для підприємців у вашому регіоні.
5
Коли ваша ідея одягнена в докладний бізнес-план, фінансові кошти доступні, необхідно зареєструватися в якості підприємця або відкрити підприємство. Під час проходження процедур оформлення бізнесу можна вести підготовчі роботи: робити ремонт в приміщенні, закуповувати обладнання, підбирати співробітників і т.п.