Як форматувати sdhc.

Формат карти пам'яті SDHC розроблений спеціально для застосування в різних портативних пристроях. Часто після покупки нової карти або в ході використання "старої" виникає необхідність відформатувати її, для того щоб вона була повністю придатна до роботи.
Інструкція
1
Для початку процесу підключіть SDHC-накопичувач до комп'ютера за допомогою кардрідера або, можливо, у вашому блоці є спеціальне гніздо для читання SD-карт безпосередньо. Карта повинна успішно визначитися комп'ютером як накопичувач даних. Якщо в папці «Мій комп'ютер» з'явився значок з новим ім'ям диска, значить все в порядку.
2
Визначте для себе, яку файлову систему ви хочете використовувати. Найпоширеніші файлові системи - це NTFS і FAT32. Існують також і інші типи, але вони використовуються рідше і підтримуються далеко не всіма пристроями. Карти SDHC рекомендується форматувати в системі FAT32, так як вона більш універсальна.
3
Зайдіть в «Мій комп'ютер» і клацніть на рядку з ім'ям вашого накопичувача правою кнопкою миші, потім виберіть в меню пункт «Форматувати». Після цього визначте, в яку файлову систему необхідно відформатувати пристрій. Поставте галочку в полі «Швидке форматування» і потім натисніть на кнопку "Почати". Дочекайтеся успішного завершення форматування. Комп'ютер видасть вікно з відповідним повідомленням.
4
Ви також можете відформатувати SD-карту за допомогою спеціальних програм, а не коштів операційної системи. Деякі виробники розробляють окремі утиліти для своїх накопичувачів.
5
Або використовуйте універсальну програму SDFormatter. Вона має зручний інтерфейс і поширюється безкоштовно.
6
Після закінчення роботи з картою виконайте опцію "Безпечне вилучення пристрою". Її значок знаходиться в треї (правий край панелі задач). Натисніть на відповідну іконку і виберіть в віконці "Витягти знімний диск". Потім можна фізично виймати карту пам'яті. Ви можете виконувати відключення накопичувача і без безпечного вилучення, але залишається ризик пошкодити його або знаходяться на ньому дані (якщо ви встигли щось записати).