Як зробити прибудову до будинку. Прибудова до будинку фото.

Зведення прибудови до будинку або котеджу - це ціле мистецтво. Якщо просто взяти і викласти стіни цеглою, накрити їх наспіх дахом і поставити двері, нічого путнього у нас не вийде. Таку прибудову навіть для складу використовувати буде неможливо. Взимку все, що може замерзнути, там обов'язково замерзне, а навесні або влітку промокне до нитки. Тому, якщо ви хочете звести прибудову до будинку, не поспішайте, а то ризикуєте «наламати дров».
Інструкція
1
Проста цегляна коробка без всякої обробки - це для нас не варіант. Потрібно обов'язково зробити підлогу, щоб не ходити по промерзлій зими взимку і по бруду в міжсезоння. Стелю краще обшити гіпсокартоном, вставити нормальну двері і не забути перегородку. Нехай перегородка ділитиме прибудову на 2 приміщення. Тоді в першому можна пів зробити бетонним, а в другій пол настелити, на рівні входу безпосередньо в будинок. Під такою підлогою можна зберігати що-небудь, паливо наприклад.
2
Щоб в морози стіни не потріскалися, фундамент під прибудову повинен бути таким же, як і фундамент під самим домом. В іншому випадку, підлога в прибудові буде неминуче мерзнути, вспучівая і піднімаючи грунт і наголошуючи стіни прибудовується приміщення в стіни будинку. А це в результаті веде до зрушень окремих частин стіни відносно один одного і появі тріщин.
3
Для заливки фундаменту потрібно використовувати обрізки паль, які забиваються при будівництві будинків, і покласти їх зі зв'язкою по кутах у розбіг. В цьому випадку фундамент не руйнуватиметься, а значить і стіни теж.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JaM90BAWbeA
Корисна порада
Таким чином, навіть зведення звичайної прибудови до будинку не може обмежитися простою кладкою стін і вставкою хвіртки. Тут потрібен грунтовний підхід. Адже прибудова - це майже що другий будинок, тільки в зменшеному масштабі.