Як встановити icq на телефон Samsung.

Багато хто вважає своє життя прісної і нудною, коли немає можливості бути постійно на зв'язку з друзями, обмінюватися інформацією по роботі. У таких випадках і приходить на допомогу спілкування за допомогою такого ресурсу як icq, який забезпечує постійне і комфортне спілкування. У статті буде розглянуто шлях установки icq на телефон Samsung, за допомогою програми Jimm, яка на сьогоднішній день є кращою в наданні доступу до спілкування.
Вам знадобиться
  • Докладне керівництво до установки програми Jimm.
Інструкція
1
Розглянемо найпростішу установку Jimm, вибираємо ім'я сервера - login.icq.ru, задаємо порт - 5190, на питання про підтримку зв'язку відповідаємо - так, вибираємо тип підключення - асинхронне і в пункті затримка підключень ставимо значення - 0. Телефон до спілкування готовий.
2
Не завжди буває так легко зробити установку, деякі види телефон ов Samsung необхідно підключати іншим чином. Наводимо наступний спосіб - у рядку ім'я сервера проставляємо числове значення 64.12.161.153 або 205.188.153.98, у рядку порт вказуємо число 5201. За допомогою цих нескладних маніпуляцій з легкістю встановлюється можливість доступу до icq для безлічі телефон ов Samsung .
3
Так як існують відмінності в платформах телефон ов, буває недостатньо наведених вище дій, тому розглянемо й інші способи установки програми.
4
Починаємо установку з підключення мобільного телефон а до комп'ютера, викачуємо клієнт підходящої вам версії Jimm (MIDP1, MIDP2), вони відрізняються за функціями і підходять до різних телефон ам. Наводимо моделі телефон ов Samsung для платформи MIDP 1.0 - X100 E100 X460 E700 X600, для MIDP 2.0: E730 X640E360 X700 D500 D600 D900 D820.
5
Далі починаємо завантаження Java-додатки, потім встановлюємо його, виробляємо запуск. У пункті меню «обліковий запис», знаходиться в настройках, задаємо пароль, вводимо нік, в інших підпунктах всі дані залишаємо без зміни. Потім у вікні «випадковий сервер» ставимо - так, тип підключення залишається без змін, в рядку «підтримувати підключення» - так.
6
Потім знову рядки залишаємо заданими за замовчуванням, тільки в графі «настройки підключення» необхідно вибрати асинхронну передачу. Далі зберігаємо всі внесені зміни, у пункті «інтерфейс» можна налаштувати на свій смак зовнішній вигляд програми. Таким чином, все готово і можна приступати до підключення.
Зверніть увагу
Не забудьте зберегти всі ваші облікові дані після введення їх в програму.
Корисна порада
Програма Jimm дозволить спілкуватися по icq в повністю русифікованому варіанті, достатньо ввести пароль і особисту обліковий запис.