Як зробити багажник на УАЗ. багажник на дах уаз своїми руками.

При використанні автомобіля УАЗ для багатоденних подорожей простір усередині салону і багажника на ніч перетворюється в спальний відсік. Всі похідні запаси переміщуються на верхній багажник. При його наявності, звичайно. Крім того, верхній багажник стане в нагоді для перевезення негабаритних, забруднюючих та інших вантажів, так чи інакше не придатних для перевезення в салоні.
Вам знадобиться
  • 1. Труби розміром 20х20х1.5 в кількості 24 м
  • 2. Труби розміром 25х28х1.5 в кількості 7.5 м
  • 3. Труби розміром 15х15х1.5 в кількості 1.5 м
  • 4. Кріпильні пластини, зварювальний дріт, гайки, болти, підсилювачі.
  • 5. Фарба.
Інструкція
1
Для виконання нижнього периметра багажника і вертикальних стійок на кутах візьміть труби розміром 28х25. Вертикальні стійки, що підсилюють бічні стінки багажника виконайте з труб 15х15. Решта труби візьміть 20х20. Утворюють основу труби розмірності 20х20 встановіть на ребро для надання максимальної жорсткості конструкції. І приварюють їх на відстані не більше 220 мм, щоб можна було безпечно вставати ногами на багажник.
2
Кутові стійки багажника зробіть порожнистими всередині, а по гранях приваріть гайки. Вони стануть в нагоді для установки на багажнику намети. Щоб підсилити міцність конструкції, до цих порожнистим стійок приваріть підсилювачі.
3
Розмір внутрішньої частини багажника підбирається з урахуванням марки УАЗ а і розмірів встановлюваної намети. Так для двомісного намету згодиться розмір 1440х1900 мм.
4
На передню частину багажника встановіть блок додаткових фар. Оптимальний комплект, з якого може складатися люстра, повинен включати в себе чотири основних фари, два прожектори, гучномовець і пневматичний звуковий сигнал. Перед блоком додаткових фари передбачте кріплення відбійників гілок.
5
На задній частині багажника встановіть кронштейни кріплення фар заднього ходу так, щоб самі фари розташовувалися між багажником і дахом.
6
Крім того, передбачте кронштейн кріплення СВ-антени. Проводку необхідно протягувати всередині труб. Тому заздалегідь подбайте про необхідних технологічних отворах і дроті для протягання проводів.
7
Для того щоб надійно закріпити багажник на даху без використання зварювання, усередині салону на стелі встановіть дві пластини з 5-мм металу з різьбовими отворами. У даху виконайте потрібну кількість 9-мм отворів. Для забезпечення щільності установки внутрішньої пластини промажьте її мастикою. Між багажними опорами і дахом із зовнішнього боку прокладете пластикові прокладки і стягніть болтами із застосуванням герметизуючого складу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MN-zn9gmlYk
Корисна порада
В якості інших варіантів кріплення верхнього багажника, можливе застосування зварювання в районі відсотків. Або кріплення до штатних релингами.
Іноді власники автомобілів стикаються з проблемою перевезення довгих речей - лиж, нерозбірних вудок, карниза, пластикових каналізаційних труб і т.д. Представлені в автомагазинах моделі багажників коштують дуже дорого, тому багажник можна зробити самому.
Вам знадобиться
  • Вимірювальний інструмент, болгарка, дриль, кусок листового металу, куточок або швелер, 4 болти з смушковими гайками, зварювальний апарат, ножиці, шматок щільного паперу, смужка гуми, клей і балончик з фарбою.
Інструкція
1
Робимо заміри на даху автомобіля. Вимірюємо відстань між ребрами жорсткості і відрізаємо болгаркою від сталевого куточка дві заготівки для поперечин багажника.
2
Вирізаємо з паперу шаблон стійок для установки багажника. Переносимо його на лист металу. Вирізаємо болгаркою по контуру.
3
Приварювати до стійок поперечину. Приміряємо на даху, підгинаючи стійки, домагаючись стійкого положення.
4
Виготовляємо з щільного паперу шаблон бічних кріплень багажника. Переносимо його на лист металу і вирізаємо болгаркою.
5
Приміряємо на даху всю конструкцію. Намічаємо отвори для з'єднання стійок і бічних кріплень. Просвердлюємо отвори і вставляємо болти.
6
Зачищаємо наждачним шкіркою зварні шви, а також краї металевих частин. Знежирюємо поверхню і даємо їй просохнути. Офарблюємо за допомогою балончика з фарбою багажник в колір автомобіля. Залишаємо виріб на кілька годин у закритому приміщенні, виключивши влучення пилу і листя.
Зверніть увагу
Щоб не зіпсувати фарбу на даху автомобіля, приклеюємо за допомогою клею гумові смужки під стійки багажника.
Корисна порада
просвердлити отвори краще трохи ширше, оскільки ідеальної точності при самостійній збірці важко домогтися. У такому разі не буде труднощів при закріпленні багажника на даху.