Як позбутися від рожевого лишаю.

Як це не дивно, але до сих пір навіть вчені, які займаються медициною, точно не знають, що є причиною появи на шкірі людини рожевого лишаю. Вважається, що його збудник - якийсь вірус, який активно проявляє себе, коли людина переохолоджується, і його імунітет ослаблений. Як же бути, якщо ви теж стали жертвою цього неприємного шкірного захворювання?

Інструкція
1

Деякі медики вважають, що краще нічого радикального проти рожевого лишаю не робити, адже він несподівано з'являється і через 6-9 тижнів зникає безслідно. Але навіть якщо ви твердо вирішили витримати цей термін, нічого не роблячи, вам необхідно скоротити контакти з ультрафіолетовими променями (менше бувати на сонці) і не розтирати себе старанно різними мазями, щоб не дратувати і так постраждала шкіру.

2

Також спробуйте обійтися без купання у ванній. Ні, звичайно, митися необхідно, тільки постарайтеся використовувати для цього душ і м'які миючі засоби, які ніжно контактують зі шкірою.

3

Оберігайте вашу шкіру від підвищеної температури і намагайтеся не потіти. Для цього, ймовірно, слід обмежити важку фізичну роботу і надягати одяг тільки з бавовняних тканин (особливо остерігайтеся одягу з вовни і синтетики), щоб не провокувати сильний свербіж.

4

Якщо уражені місця нестерпно сверблять, можливо, вам краще порадитися з доктором: вам можуть бути призначені якісь мазі, щоб зменшити неприємні відчуття, а також інші протисвербіжну або антигістамінні препарати (можливо, ваш вірус має і алергічну складову). До речі, вам не завадить під час хвороби вживати в їжу і продукти гіпоалергенні.

5

Оскільки рожевий лишай передається через одяг і особисті речі, дотримуйтесь гігієну, все потрібно мити, прати і чистити, щоб не заразити оточуючих. Тим більше, що мають місце і випадки повторного захворювання.

6

Зміцнюйте імунітет організму: приймайте вітаміни і продукти харчування, які їх містять.

7

Кілька разів в день злегка протирайте уражені ділянки шкіри яблучним оцтом. Після нього змащуйте шкіру маслами - з персика, звіробою, шипшини або обліпихи

8

Змащуйте лишай яєчним білком (беріть ту його частину, яка знаходиться відразу під плівкою).

9

Прикладіть до ураженої ділянки капустяний лист, змащений сметаною. Тримати потрібно до повного висихання цього компресу.

10

Зробіть сірчану мазь. Для цього змішайте 5 грам сірки з 100 грамами вазеліну або несолоного жиру свинячого. На ніч змастіть лишай цією маззю, а вранці - п'ятивідсоткової настоянкою йоду. Таке лікування продовжують наділю, після чого цілителі радять скупатися з мочалкою, яку потім необхідно викинути, а білизна прокип'ятити.