Як записувати лічильник на воду. Як записати показання лічильника на воду.

Досить багато людей, які в домі встановили лічильники води, в значній мірі економлять кошти. Справа в тому, що без лічильників вам доводиться платити навіть за ті дні, коли вас не буває вдома. Однією установки мало, необхідно також вміти правильно знімати показники.
Інструкція
1
Щоб мати уявлення про те, як знімати показання лічильників води, необхідно для початку розібратися в їх різновидах. Відзначимо - перед тим як купувати будь-якої лічильник, потрібно обов'язково проконсультуватися з фахівцем. Саме він може дати цінну пораду і допомогти вам у виборі. В даний час великого поширення набули два види лічильників - тахеометричні і електромагнітні.
2
Такі лічильники , які відносяться до тахеометричним, використовувалися вже в 19 столітті. Вони мають конструкцію, що має спеціальну вміщену в потоки рідини крильчатку або турбіну. Ці пристрої мають прямий зв'язок з рахунковим механізмом. Може відбуватися перетворення кількості оборотів води в літри або кубічні метри.
3
Найпопулярнішими типами вимірювальних приладів води є електромагнітні витратоміри. Їх основна перевага полягає в тому, що відбувається вимірювання витрати води за допомогою результатів визначення середніх швидкостей потоків і їх площ. У зв'язку з цим показання не перебувають у залежності від щільності, в'язкості і температури води. Перед тим як займатися зніманням показань лічильника води, необхідно проконсультуватися з фахівцем.
4
Початкові показання лічильників води обов'язково повинні бути зняті фахівцем. Ці показання зберігаються в бухгалтерії житлової контори. Після цього ви повинні щомісяця знімати показання самостійно. Вони повинні бути передані у житлову контору по вашому місцем проживання. Дані будуть знову внесено в базу. Після того як дані передані, вам обов'язково повинні виписати спеціальну квитанцію на оплату. У ній вказується сума, яка розрахована на основі тієї кількості води, які ви використовували за місяць. Показання лічильників повинні бути передані не пізніше зазначених термінів.