Як перевозити вікна.

Вибрати якісні пластикові вікна сьогодні досить просто. При бажанні ви можете замовити вікна у відповідності зі своїми запитами, потреби і необхідними розмірами. Але іноді після замовлення і виготовлення вікон виникає питання: а як доставити вироби до потрібною адресою, забезпечивши їх цілісність і збереження?
Інструкція
1
Якщо ви не обмежені в коштах, скористайтеся послугою з доставки пластикових вікон, яку пропонують багато організацій-виробники. У цьому випадку вікна будуть доставлені на спеціальному транспорті, що гарантує схоронність перевезеного вантажу, а в разі пошкодження вікон витрати на їх заміну, як правило, буде нести доставляє організація.
2
Якщо ви вирішили організувати доставку вікон самостійно, використовуйте вантажний автомобіль, переобладнаний для перевезення вікон. Це може бути як ваш особистий автомобіль, так і взятий в оренду. При виборі такого способу перевезення вікон слід виходити з економічної доцільності. Тому для початку визначте, наскільки рентабельною буде для вас таке перевезення. Одна справа, якщо вам належить обладнати пластиковими вікна ми досить велика офісне приміщення, і зовсім інша - коли ви маєте намір вставити вікна в свою нову квартиру.
3
Прийнявши рішення про самостійну перевезенні і розташовуючи автомобілем, обладнайте його спеціальним технічним пристосуванням, званому «пірамідою». Так називається стійка, яка встановлюється в кузові транспорту, і на яку у вертикальному положенні кріпляться перевозяться пластикові вікна . Подібний підставочний профіль виключає переміщення вікон і дряпання їх про кузов автомобіля. Крім того, вертикальне положення знижує ризик пошкодження склопакета. Горизонтальна перевезення, навпаки, може викликати прогин вироби, викликаний тиском і напругою матеріалу.
4
Переконайтеся, що автомобіль обладнаний закритим кузовом або тентом, що забезпечує захист вікон від пилу і випадкових камінчиків. Передбачте спеціальні ремені, за допомогою яких буде вироблено кріплення вікон до «піраміді».
5
Особливо обережно проводите навантаження і розвантаження вікон. Скло являє собою досить крихкий матеріал, що вимагає дбайливого ставлення до себе. Для навантаження ПВХ-вікон і їх вивантаження потрібно, як мінімум, дві людини. Розмістивши вікна в кузові автомобіля, надійно закріпіть їх ременями, обов'язково перевіривши, чи не припускає спосіб кріплення можливості переміщення виробів при русі.
6
При транспортуванні вікон дотримуйтесь швидкісного режиму, уникаючи під час русі різких поштовхів, особливо, при рушанні з місця і гальмуванні.