Як змінити розмір кадру.

Одним із способів оптимізації відео для відтворення його на пристроях з невеликим об'ємом пам'яті є зміна розміру кадру. Для того щоб впоратися з цим завданням цілком підійде програма-конвертер.
Вам знадобиться
  • - програма Canopus ProCoder;
  • - відеофайл.
Інструкція
1
довантажити своє відео в конвертер. Для цього клікніть по кнопці Add («Додати») у вкладці Souce («Джерело»). Ця вкладка відкривається за замовчуванням при запуску програми. Виберіть відеофайл, розмір кадру в якому вам потрібно змінити, і натисніть на кнопку «Відкрити».
2
Оберіть набір налаштувань, інакше кажучи, пресет, для конвертації. Для цього клікніть по вкладці Target («Мета»). У вкладці, натисніть на кнопку Add («Додати»). Виберіть відповідний пресет з списку. Клацнувши по назві пресету, ви можете побачити його опис в нижній частині вікна. Розміри кадру менше традиційних 725 на 576 є у пресетів з групи Handheld і CD/DVD. Виділіть обраний пресет і клацніть по кнопці ОК.Еслі вас не влаштовує один з готових наборів налаштувань, клацніть по групі System («Системні») у вікні пресетів, виберіть тип файлу із списку і клацніть по кнопці ОК.
3
Налаштуйте або перевірте параметри конвертації. Не довіряючи налаштувань, клікніть по кнопці праворуч від поля Path («Шлях»). У вікні, виберіть папку, в яку ви збираєтеся зберігати змінений файл.Проверьте вміст поля Aspect Ratio («Співвідношення сторін»). Бажано, щоб цей параметр збігався із співвідношенням сторін у вихідного файлу, інакше вас можуть чекати неприємні несподіванки у вигляді витягнутого або сплющенного відео.
4
Обріжте кадр, якщо це необхідно. Найчастіше ця опція використовується при роботі з оцифрованих відео, в якому по краю кадру йде смуга шуму. Щоб налаштувати обрізку клацніть по кнопці Advanced («Просунуті»). Клацніть по вкладці Video Filter («Відео фільтр») у вікні, і по кнопці Add («Додати») у вікні фільтрів. Зі списку фільтрів виберіть Crop («Обрізка»). Клацніть по кнопці праворуч від поля Cropping Rectangle («Прямокутник обрізки»). Відрегулюйте рамку обрізки за допомогою миші та натисніть на кнопку ОК.
5
Клацніть по вкладці Convert («Конвертувати»). Натисніть на кнопку Convert («Конвертувати») під вікном превью і дочекайтеся закінчення обробки відео.