Як зробити фото у фарбах.

В силу недостатньої освітленості фотографії не завжди виходять такими, якими їх планував фотограф. Виправити подібні помилки можна за допомогою графічного редактора Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - русифікована версія Adobe Photoshop CS5.
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Photoshop і додайте в нього потрібне фото. Для цього натисніть пункт меню «Файл», потім «Відкрити» (тут можна скористатися гарячими клавішами Ctrl + O), виберіть файл і натисніть «Відкрити».
2
Знайдіть панель «Шари» (якщо вона відсутня, клікніть F7). У нижній частині цієї панелі знаходиться кнопка «Створює новий коригувальний шар або шар-заливку». Вона зображена у вигляді кружка, одна половина якого пофарбована в чорний, а інша - в білий колір. Клацніть її і в меню виберіть пункт «Яскравість/Контрастність». Відкриється вікно, в якому знаходяться два повзунки: «Яскравість» і «Контрастність», відповідно. Експериментуйте з ними, щоб добитися необхідного вам барвистого ефекту. Якщо ви захочете повернутися до оригінальних налаштувань, поставте галочку біля пункту «Використовувати колишні».
3
Ще раз клікніть кнопку «« Створює новий коригувальний шар або шар-заливку », але на цей раз виберіть« Тон/Насиченість ». За допомогою налаштування «Колірний фон» можна змінити колірну палітру на фото: грубо кажучи, червоний замінити зеленим, жовтий синім та ін. Повзунок «Насиченість» дозволяє зробити кольори більш соковитими (якщо рушити його вправо) або тьмяними аж до чорно-білих відтінків ( якщо рушити вліво). Повзунок «Яскравість» є більш потужним аналогом настройки, яка описувалася в другому кроці інструкції. Зверніть увагу на меню, що випадає, яке знаходиться у верхній частині вікна. З його допомогою можна вибірково застосовувати знаходяться тут настройки.
4
Для збереження результату клацніть пункт меню «Файл» -> «Зберегти як» (або Ctrl + Shift + S), вкажіть шлях для майбутнього файлу, в полі «Ім'я файлу» введіть назву, в «Тип файлу» вкажіть Psd (якщо надалі захочете працювати з цим проектом) або Jpeg (якщо вас цікавить тільки кінцевий результат) і натисніть «Зберегти».