Як прикрасити ялинку в картинках. Як кріпити ніжки у сталевої ванни.

  •  Ялинка - незмінне і улюблена прикраса більшості народів світу під час нового року та різдвяних свят. Але, як правило, ми звикли наряджати улюблене колюче дерево цілком стандартним набором скляних іграшок, мішури і гірлянд. Якщо ви втомилися від старої коробки зі скляними кулями, спробуйте прикрасити ялинку по-новому, і ви неодмінно здивуєте ваших домочадців і друзів, а також порадуєте діточок.
  •  Прикраса ялинки в японському стилі змусить ваших дітей пищати від захвату, адже вам доведеться наробити безліч різних фігурок з орігамі. Самі найпростіші фігури, наприклад, журавлика або дзвіночок, сміливо довіряйте дитячим рукам. Прикрасьте ялинку гірляндою, склеєної з різнобарвних паперових кілець, а на верхівку помістіть звичайний віяло. Використовуйте різні кольори, але перевагу віддавайте білому і, звичайно, червоному.
  •  Прикрасьте ялинку живими квітами, і вона запахне по-новому! Підійдуть троянди чайні або яскраво-червоні, так само лілії або гербери. Зробіть гірлянду з квітів, акуратно нанизуючи бутони на нитку. Але врахуйте, що така ялинка проживе не довго, тому, як варіант, можна використовувати штучні квіти або сухоцвіти. Зробити вашу ялинку більш «м'якою» допоможуть зв'язані гачком іграшки. Цікаво і незвично виглядатимуть на гострих голках різнокольорові в'язані іграшки у формі простих куль, бус, кубиків. Якщо ви рукодільниця, то зв'яжіть зірки, ялинки та шкарпетки для подарунків. Покладіть в них по цукерці чи іншому маленькому сюрпризу, а для дорослих підійде грошова купюра.
  •  «Їстівна» ялинка - велика радість для ваших дітей. Їм так подобається зривати з волохатих гілочок цукерочки, тому не шкодуйте солодощів на прикраси. Не забудьте про головне новорічному фрукті - мандарині, саме він своїм помаранчевим кольором буде яскраво виділятися на зеленому тлі. Також, повісьте на гілки маленькі часточки граната і печиво різноманітних форм. Для цього випечіть пряникових чоловічків, печиво у вигляді зірок, місяця, будиночків і ялинок, а ваша дитина із задоволенням прикрасить їх різнобарвною глазур'ю. Головне, не бійтеся проявляти фантазію і підключайте до процесу прикраси ялинки всю сім'ю і, особливо, дітей! Експериментуйте, придумуйте щороку нові теми для вашої ялинки, тоді й сам свято завжди буде незвичайним і особливим.
Новий Рік без різнокольорового блискучого дощику просто немислимий. Наряд святково прикрашеної ялинки виходить без нього як би незавершеним до логічного кінця. Переливаються в світлі гірлянд «струменя» дощу примножують красу і блиск святково прибраного будинку. Мало просто розсипати дощик по ялинкових гілках (це було б занадто просто), можна підключити фантазію і надати ялинці дивовижний оригінальний вигляд.
Інструкція
1
Візьміть 6-8 пакетиків дощу різних кольорів (залежно від розмірів вашої лісової красуні). Вийміть дощик з усіх упаковок і рівномірно закріпіть за підстави на маківці їли. Беріть пучок дощу одного кольору і акуратно ведіть його по спіралі від верхівки до нижніх гілок. Слідом за ним закручуйте по спіралі другий пучок, потім третій і т.д. Ваша ялинка засяє усіма кольорами веселки. Дуже мальовничий варіант прикраси.
2
Спочатку все робіть так само, як в першому варіанті. Тільки другий пучок дощу розподіляйте по спіралі НЕ слідом за першим, а в іншу сторону. На певних ділянках вони повинні зустрічатися і перекривати один одного хрест-навхрест. Перехресні «струменя» різнобарвного дощику виглядають дуже ефектно.
3
Якщо місце вашої ялинки в кімнаті в кутку або біля стіни, можете прикрасити її «лицьову» сторону (фасад) контурній постаттю з дощу. Робиться це, коли ялинка вже вбрана гірляндами та іграшками. Візьміть довгий дощик і за підставу прикріпіть його до маківці ялинки. А тепер викладайте прямо по гілках будь-яку фігуру, закріплюючи при необхідності дощ на гілках за допомогою скріпок або ниток. Таким чином, ви можете викласти зірку, сніжинку, ялиночку, веселий смайлик або мордочку казкового героя. Якщо однієї упаковки дощику виявилося недостатньо, прикріпіть на маківці ялинки поруч з першим другий пучок і викладайте по гілках контур тієї ж фігури, але в іншому напрямку щодо першого (протилежному, як би в дзеркальному відображенні). Внизу кінці дощів повинні встретіться.Не залишайте фігуру нудною. Якщо ви викладали зірочку, спорудити навколо неї промінчики з дощу, так само поступите з сонечком. Якщо виклали голову гномика, зробіть з синього дощику очі, з жовтого - ніс, з червоного - широку посмішку, із зеленого - ковпак, з сріблястого - бороду і т.д. Використовуйте яскравий дощик, фантазуйте.
4
Поки ще не почали вішати на ялинку кулі, обмотайте сріблястим або золотистим дощем ялиновий стовбур. Починайте закручувати знизу і рухайтеся по спіралі вгору. Якщо не вистачить одного пучка, візьміть другий, третій, скільки знадобиться. На маківці закріпіть закінчення дощу дротом або нитками. Ображати дощик таким чином, щоб вийшов фонтанчик. В цьому випадку вам не знадобиться скляна верхівка для ялинки. Тепер можете починати вішати на лісову красуню кулі та гірлянди.
5
Розвісьте дощові нитки не вертикально, як це робить більшість, а - горизонтально. Розкладайте дощ на ялинові гілки таким чином, щоб підкреслювалася многоярусность ялинки. Міняйте кольору. Між ярусами розвісьте ялинкові прикраси: в одному проміжку тільки червоні, в іншому - тільки жовті, в третьому - тільки сині і т.д. Можете створити один «їстівний» шар, розвісивши НЕ скляні кулі, а цукерки в красивих обгортках, дрібні яблучка, мандарини, горішки, загорнуті у фольгу і ін.
6
Якщо ваша новорічна ялинка встановлена на узвишші (столику, табуреті, тумбочці), зробіть від нижніх гілок до статі дощової каскад (оригінальну «спідничку»). Для цього натягніть міцну нитку по всьому діаметру низу ялинки, після чого розвішуйте на ній дощ таким чином, щоб він діставав до самої підлоги. Вішати доведеться густо, практично суціль. Після закінчення процедури ножицями подровняйте «поділ» спіднички (нижню частину «каскаду»). При бажанні можна за цю блискучу завісу покласти новорічні іграшки.
Корисна порада
Дощу не повинно бути занадто багато. Дотримуйтесь почуття міри з тим, щоб дощ не закривав ялинкові прикраси, а лише підкреслював їх блиск. Врахуйте, що суцільні «струменя» дощу надають ялинці неживої вид.