Як збільшити швидкодію ПК.

У міру установки програм і роботи з різними файлами комп'ютер втрачає колишнє швидкодію . Однак його швидкодію завжди можна відчутно збільшити, виконавши деякі дії за допомогою штатного і сторонні програми.
Інструкція
1
Зниження швидкодії персонального комп'ютера може бути викликано великою кількістю програм, що працюють у фоновому режимі. Ці програми завантажуються автоматично, і в більшості випадків працюють вони "даремно". Для збільшення швидкодії комп'ютера виключіть дані програми зі списку автозавантаження. Для цього зайдіть в директорію "Автозавантаження" і видаліть з неї ярлики програм, які, на вашу думку, гальмують роботу комп'ютера.
2
Збільшити швидкодію ПК також можна шляхом видалення непотрібних файлів, які зберігаються в різних місцях на жорсткому диску. Першим ділом почистите корзину. Натисніть на її значок правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть команду «Очистити кошик». Також, видаліть всі файли з папки Temp, розташованої за адресою c://windows/temp. Більш повну очистку жорстких дисків від непотрібних файлів можна зробити за допомогою штатного засобу «Очищення диска».
3
Збільшити швидкодію комп'ютера також можна провівши процедуру дефрагментації жорстких дисків. Під час дефрагментації файли впорядковуються в кластерах жорсткого диска, в результаті чого час звернення до них значно зменшується. Для того запуску дефрагментації послідовно натисніть "Пуск" - "Усі програми" - "Стандартні" - "Службові" - "Дефрагментація". В процесі дефрагментації не запускайте ніяких програм. Тривалість даного процесу залежить від фрагментированности файлів, їх розміру, кількості та обсягу жорсткого диска.
4
Для прискорення швидкодії комп'ютера також існують спеціальні програми, звані оптимізаторами. Їх основна функція - чистити системний реєстр комп'ютера і пам'ять від непотрібних файлів і іншого "сміття". Однією з таких програм є CCleaner, який поширюється безкоштовно. Завантажити його можна за посиланням http://www.piriform.com/ccleaner/download.