Як накручувати м'які бігуді.

Локони - це зачіска, яка завжди в моді. Але вона не всім йде. Сучасні бігуді , папільйотки і термо бігуді прекрасно справляються з цим завданням і не псують волосся. Звичайно, для того, щоб локони довго трималися, бажано зробити хімічну завивку. Але часто стан волосся не всім дозволяє її робити. Проте в даний час багато укладань, які допоможуть зберегти локони на нетривалий час. Головне - зробити їх правильно.
Вам знадобиться
  • -мусс або пінка для укладки,
  • -лак середньої фіксації,
  • -Шампунь для волосся,
  • -м'які бігуді,
  • -фен,
  • -спрей для волосся.
Інструкція
1
Вимийте волосся і злегка підсушіть їх так, щоб вони залишилися злегка вологими.
2
Перед накручуванням нанесіть на волосся мус або пінку для укладки. Можна просто скропити кожне пасмо лаком середньої фіксації. Тільки після цього приступайте до накручування волосся на м'які бігуді .
3
Беріть пасма, на які накручуєте бігуді , не ширше, ніж їх довжина. Вони повинні бути тонкими і рівними. Починайте накручувати волосся від середини голови спереду назад.
4
Отже, візьміть пасмо перпендикулярно поверхні голови і накручуйте її. Особливу увагу при цьому приділіть кінців - вони повинні лежати рівно, інакше зачіска буде здаватися неакуратної.
5
Після того як ви закінчите цю процедуру, збризніть волосся лаком середньої фіксації (якщо ви цього не робили до накручування).
6
Потім можна досушити волосся феном або природним способом. Фен застосовується для прискорення процедури, якщо ви кудись поспішаєте. Чим густіше і неслухняне волосся, тим довше ви повинні тримати бігуді на голові. Тільки після того, як ви просушіть кожне пасмо і ваша шевелюра охолоне, можна їх зняти.
7
На завершення надайте волоссю за допомогою рук форму і збризніть спреєм. Якщо вам здалося, що локони виглядають неприродно, по розчісуйте їх в різні боки. Після цього разгладятся нерівності, і зачіска буде виглядати пишніше.
Зверніть увагу
Намагайтеся не застосовувати бігуді-липучки або їжачки. Можуть виникнути проблеми з заплутуванням волосся при їх знятті.
Корисна порада
М'які бігуді дають волю вашої фантазії, їх гнучкість дозволяє створювати будь-які локони.