Як зменшити мішки під очима.

Мішки під очима є сумнівним прикрасою. З'являтися вони можуть в результаті набряків, втоми, хронічного недосипання. Також мішки під очима можуть свідчити про наявність захворювань нирок і серця.
Інструкція
1
Насамперед, дотримуйтеся режиму дня. Чи не засиджуйтеся вночі занадто пізно. Спіть не менше 8 годин на добу. Якомога більше виходьте на свіже повітря. У той час, коли ви здійснюєте прогулянки, ваша кров насичується киснем і це робить благотворний вплив, в тому числі і на шкіру навколо очей. Якщо у вас немає проблем з нирками, пийте якомога більше рідини. Набряки часто пов'язані з тим, що організм затримує воду, відчуваючи її недолік.
2
Уникайте ситуацій здатних викликати нервовий стрес. Чим спокійніше і розміреніше стане ваше життя, тим рідше з'являтимуться круги і мішки під очима.
3
Слідкуйте за тим, як харчуєтеся. Достатнє місце у вашому раціоні повинні займати свіжі овочі та фрукти. Побільше зелені. Якомога менше солоні і копчені.
4
Користуйтеся масками, які допоможуть вам позбавитися від мішків під очима. Возьмемте пакетики з чаєм, ошпарьте під струменем окропу і помістіть в морозильну камеру. Замерзлі пакетики прикладайте до мішків на 15 - 20 хвилин.
5
Кружечки свіжих огірків діють не менш ефектно. Можете протерти огірок через дрібну тертку, і додати до кашки трохи свіжовіджатого соку лимона. Нанесіть на мішки під очима і залиште на 15 - 20 хвилин.
6
Відваріть в шкірці один картопляний бульбу. Зачекайте, поки він стане теплим і, розрізавши на скибочки, прикладіть до очей. Приготуйте картопляне пюре з додаванням молока. Нанесіть на область очей і тримайте приблизно чверть години.
7
Розітріть трохи сиру з оливковою олією і нанесіть на місця утворення мішків. Тримайте маску півгодини. Намочіть ватний тампон в холодному чаї і зніміть маску.
8
Зробіть компрес зі свіжої заварки, прикладіть до очей на чверть години.
9
Використовуйте кубики льоду для легкого масування шкіри під очима.
10
Подрібніть листя петрушки і прикладіть до проблемних зон на чверть години, прикривши зверху ватяним тампоном.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kw6juaJvFYY