Як здати товар на реалізацію. Як правильно здати товар під реалізацію.

Якщо ви вирішили здати товар на реалізацію, то зіткнетеся з необхідністю оформлення певних документів. Краще підпишіть договір доручення між довірителем і повіреним на реалізацію продукції. Зверніть увагу, що при цьому ваш повірений буде здійснювати угоди від вашого імені і за ваш рахунок.
Інструкція
1
Вкажіть в договорі мінімальну ціну реалізації товар а з урахуванням ПДВ. Визначте крайній термін реалізації. Обмовлюся, що повірений зобов'язаний виконувати ваші вказівки з приводу реалізації товар а. При цьому повірений повинен нести відповідальність за схоронність товар а і документів, що додаються для виконання доручення.
2
Повірений повинен пред'явити вам звіт про хід реалізації товар а і документацію, пов'язану з торгівлею. Вкажіть обов'язково, що якщо повірений передасть виконання своїх зобов'язань іншій особі, то відповідальність за неналежне виконання ваших доручень несе повірений.
3
Внесіть в договір перелік своїх зобов'язань. Ви повинні надати повіреному всі необхідні для виконання доручення документи і сертифікати на продукцію. В ваші обов'язки входить передавати повіреному свої заперечення щодо звіту протягом перших десяти днів.
4
В ваші обов'язки входить відшкодування повіреному фактичних витрат, понесених в ході реалізації товар а. Внесіть в договір пункт, що довіритель і повірений зобов'язані берегти конфіденційність інформації, отриману з обох сторін.
5
Визначте і позначте в договорі винагороду вашому повіреному, виражене у відсотках від загальної суми угод, які він здійснить з покупцями. Вкажіть валюту, в якій ви справите оплату протягом десяти днів після того, як отримаєте звіт.
6
У суму витрат, які ви зобов'язані відшкодувати, входять зазвичай транспортні витрати, підтверджені квитками, витрати на навантаження і на розвантаження, а також по зберіганню продукції. Деякі пункти можуть бути спеціально обумовлені обома сторонами.
7
Якщо ви вирішите надалі скасувати дане доручення цілком або частково до укладення вашим повіреним угод з покупцями, то в вашу обов'язок входить сплатити винагороду за скоєні раніше угоди і відшкодувати повіреному понесені ним витрати до моменту скасування доручення.
8
Запам'ятайте, що договір набуде чинності з моменту його підписання і буде вважатися дійсним до виконання зобов'язань, в ньому обговорених. Передбачте форс-мажорні обставини.
Передача товара на реалізацію здійснюється на підставі постанови Уряду РФ № 569 та статті 990 ГК РФ. Основним документом при передачі є договір між комісіонером, яким виступає приймає товар і комітентом, який поставляє товар.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - документи ІП або юридичної особи;
  • - договір.
Інструкція
1
Ви можете передавати товар під реалізацію в будь-які торгові точки, що працюють на підставі відкриття юридичної особи або приватного підприємництва. Товар можна передавати штучно або оптової партією, а також абсолютно новий чи вживаний.
2
При передачі товара пред'явіть свій загальногромадянський паспорт і документи, що підтверджують ваше право на здійснення підприємницької діяльності та отримання прибутку від даного роду діяльності. Даним документом може служити свідоцтво ІП або юридичної особи.
3
Укладіть з комісіонером договір, який можна писати від руки у двох примірниках під копірку. У договорі повинні бути всі умови реалізації прийнятого товара , терміни реалізації, вказівки про суму винагороди комісіонеру, оплати за зберігання товара в точці торгівлі або на складі комісіонера й інші умови реалізації, а також розрахунку з постачальником в особі комітента.
4
Обов'язково простежте, щоб у договорі було вказано порядковий номер, стояли підписи посадових осіб, відповідальних за прийом товара , дата, печатка підприємства, що здійснює комісіонерську діяльність.
5
Договір - це двосторонній документ, тому ви також зобов'язані його підписати, що означає згоду з усіма виставленими умовами реалізації обома сторонами.
6
Якщо ви здаєте на реалізації оптову партію товара , на нього необхідно мати сертифікат якості від виробника, документ про митний контроль, якщо товар ввезений з-за кордону Російської Федерації.
7
На штучний товар, що був у вжитку, даних документів не вимагається, як і документа, що підтверджує право займатися комерційною діяльністю. Досить уявити загальногромадянський паспорт з печаткою про реєстрацію.
8
Ви маєте право передавати на реалізацію товар, що не належить до категорії швидкопсувних. Також не можна здавати і приймати на реалізацію вживані панчішно-шкарпеткові вироби, нижню білизну.
9
Якщо ви здаєте на реалізацію оптову партію парфумерії, косметики, побутової хімії або лікарських препаратів, то крім сертифіката від виробника зобов'язані пред'явити сертифікат якості, відповідний ГОСТу товарів, дозволених до продажу на території РФ.