Як внести гроші в касу.

Грошові кошти в касу підприємства можуть бути внесені різними способами. Можливо, це кошти, які зняті з розрахункового рахунку і внесені для виплати заробітної плати, а, може, це виручка від продажів. Але, так чи інакше, необхідно правильно документально оформити їх надходження.
Інструкція
1
При будь-якому надходження коштів в касу підприємства складіть прибутковий касовий ордер (форма № КО-1). Виписувати його потрібно в одному примірнику, а підписувати у керівника чи головного бухгалтера та касира. Цей документ складається з двох частин: самого ордера та квитанції. В обох частинах вкажіть підставу надходження грошових коштів, наприклад: «Виручка».
2
Потім поставте штамп організації на квитанції, відірвіть або відріжте по лінії відрізу. Зареєструйте даний бланк в журналі реєстрації таких форм, квитанцію з усіма підписами та печаткою віддайте людині, яка здала гроші, а прибутковий ордер подколіте до звіту касира.
3
Надходження коштів також відобразіть в бухгалтерському обліку. Як правило, всі операції з внесення готівки відображаються на дебеті рахунку 50 «Каса організації», до якого відкриваються за кредитом рахунка, згідно основанію.Д50 «Каса» К91 «Інші доходи і витрати» субрахунок «Інші доходи» - відображено надходження виручки за готівковий розрахунок; Д50 «Каса» К62 «Розрахунки з покупцями і замовниками» - відображено надходження від покупців; Д50 «Каса» К75 «Розрахунки з засновниками» - відображено надходження грошових коштів від засновників; Д50 «Каса» К71 «Розрахунки з підзвітними особами» - відображено повернення підзвітної суми; Д50 «Каса» К73 «Розрахунки з персоналом за іншими операціями» - відображено надходження від співробітників організації.
Зверніть увагу
Банк має право вимагати у вас в будь-який час надати касові документи для перевірки, тому ставитеся відповідально до оформлення всіх операцій, пов'язаних з рухом грошових коштів.
Корисна порада
Пам'ятайте, що грошові кошти повинні зберігатися на розрахунковому рахунку в банку. Виняток може становити лише той розмір готівкових коштів, який вказаний в ліміті залишку каси, який необхідно заповнювати та надавати в банк на початку року. Решту грошових коштів по закінченню робочого дня повинні бути здані в банк на ваш розрахунковий рахунок.