Як розвинути підприємство.

При відкритті приватного бізнесу необхідно чітко розуміти, що основна перевага компанії - це її конкурентоспроможність. Недостатньо просто зміцнитися в ніші ринку, необхідно постійно розвиватися, залучаючи нових клієнтів і збільшуючи масштаби діяльності.
Інструкція
1
Ні на секунду не зупиняйтеся в пошуку клієнтів. Використовуйте агресивний маркетинг, рекламуйте послуги усіма способами, виходячи зі своєї цільової аудиторії. Використовуйте рекламу в мережі, на радіо, а також в газетах. Розклеювати оголошення і наймайте промоутерів. Чим частіше назва вашої компанії буде згадуватися, тим популярнішими будуть ваші послуги.
2
Використовуйте систему клубних карт для постійних клієнтів. Бонусами можуть бути як накопичувальна система знижок, так і періодичні знижки на певні товари, отримати які можуть тільки власники карти. У разі, якщо ваш бізнес це дозволяє, використовуйте нарахування бонусів за наведених клієнтів. Також не забувайте про сезонні знижки і розпродажі - це допоможе залучити максимальну кількість клієнтів.
3
Скористайтеся інструментами державної підтримки підприємництва. Це може бути як кредит на розвиток бізнесу, так і безвідплатний грант. В даний час практично в кожній області існує безкоштовний пошук партнерів не тільки на території Російської Федерації, а й за кордоном.
4
Шукайте постачальників і партнерів самостійно. Навіть якщо справжній стан справ вас влаштовує, постійно шукайте більш вигідні варіанти і пропозиції. Будьте відкриті комерційним пропозиціям від компаній, які готові з вами співпрацювати, завжди тримаєте напоготові контакти постачальників, які готові надати потрібні вам товари - так ви зможете легше розпрощатися з тими партнерами, чия якість роботи вас не влаштовує.
5
Виходьте на регіональні ринки. Використовуючи мережу філій і торгових представників, ви можете охопити великі території, не обмежені тільки вашим містом.
6
Постійно шукайте людей, готових інвестувати в розвиток вашого бізнесу. Відвідуйте ярмарки, конференції та ділові прийоми, а також знакові події, що стосуються розвитку підприємництва в вашому місті. Чим більше ви спілкуєтеся з людьми, які можуть бути вашими потенційними клієнтами та партнерами, тим вища ймовірність, що вони стануть реальними клієнтами і партнерами.