Як зібрати шафа-купе. інструкція по збірці шафи купе в картинках.

Шафа-купе - це не тільки дуже стильно, але і дуже зручно. Подумати тільки, скільки в нього може увійти речей! Корпусні меблі помітно програє вбудованим шаф в цьому. Адже в останніх використовується кожен міліметр простору від стелі до підлоги, і при цьому їх можна встановити там, де звичайний шафа просто не поміститься. Але шафи-купе дуже дороге задоволення. Як же зібрати таку меблі своїми руками?
Інструкція
1
Для початку досліджуйте місце, куди буде ставитися ваш шафа. Якщо стіна, підлога або стеля мають якісь особливості, наприклад, в цьому місці проходить труба водопроводу, або є ніша. Потім вам необхідно намалювати, як буде виглядати ваш шафа. Нанесіть на схему всі розміри: висоту, ширину, глибину шафи. Не забудьте, що до бажаного внутрішньому простору потрібно додати 10 см, так як двері шафи-купе це простір «з'їдять». Замалюйте все полки, які ви хочете встановити в шафі, позначте і їх розміри теж. Найкраще розпланувати внутрішній простір шафи таким чином: верхня довга полиця-антресоль, відділення для верхнього одягу, полиці для нижньої білизни на всіх членів сім'ї, знизу - полиця для взуття. Отже, креслення, в якому ви намалювали схеми всіх деталей шафи готовий, залишилося лише купити матеріал, розмітити його, розпиляти або розрізати, купити фурнітуру і зібрати.
2
Але перед тим, як ви підете в магазин, складіть інструкцію по збірці. У ній поетапно напишіть процес складання всіх деталей, всю необхідну фурнітуру, яка знадобиться і інструменти. Адже прикро буде, коли при складанні з'ясується, що доведеться все розбирати і збирати заново.
3
Наступний етап - закупівля матеріалів, інструментів і фурнітури. В принципі, для зборки шафи-купе не потрібні спеціальні інструменти, якщо у вас є стандартний набір (молоток, викрутки з різною формою жала), то вам його цілком вистачить. З фурнітури вам знадобляться металеві куточки, дюбеля, саморізи, ролики і напрямні для дверей-купе. Найпростіший матеріал для шафи - це ламінований ДСП. Розпиляти дошки можна і в самому будівельному супермаркеті, якщо він надає таку послугу. Так і бруду у вас вдома буде менше і інструменти професійні вам не знадобляться.
4
Тепер найважливіше - це збірка шафи. Покладіть на підлогу дошку, яка буде підставою вашої шафи. До неї прикріпіть бічні дошки за допомогою дюбелів і куточків - по три на кожну сторону. Таким же способом прикріпіть їх до стіни, дотримуючись горизонтальність і вертикальність кріплень. Якщо у вашій шафі передбачено 1 відділення для вішалок, то наступною кріпимо вертикальну дошку, яка розділить простір шафи. Полки краще робити незнімними, щоб вони постійно не падали. Раз вже ми вбудовуємо шафа, то нехай у ньому все буде незнімне. Кріпимо полки на ті ж куточки і саморізи.
5
Найважче - це встановити двері на напрямні. Спочатку прикрутите напрямні знизу на саморізи. Робіть це строго по рівню, інакше двері стануть з'їжджати по похилій. Справитися з вставкою дверей одному неможливо, так що обов'язково покличте помічників. Вставляти потрібно обидві двері разом, надівши на них верхні напрямні. Обов'язково потрапте на нижній рівень. Коли двері вставлені, почергово відсувайте двері і прикручуєте верхню напрямну на саморізи.
6
Як бачите, зібрати шафа-купе самостійно складно, але цілком реально.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IUZZYtnr0Qg
Зверніть увагу
Інструкція по збірці шаф-купе. При разрезке верхній направляє бажано використовувати дерев'яний вкладиш. Монтаж напрямних (верхньої і нижньої) і установка дверей. 1. Закріпити верхню направляючу дверей шафи купе так, щоб фронт направляючої знаходився в площині прорізу ніші або даху шафи і не виходив за його краї.
Корисна порада
Покрокова інструкція по збірці шафи-купе. Шафа-купе - це відмінна можливість підтримувати порядок в домі. Він місткий, функціональний і практично не поступається за розмірами звичайного кутовому або вбудованому шафі. Двері шафи від'їжджають на роликах в сторону, і це дозволяє економити місце в маленькій квартирі. Ціна збірки шафи не різниться, а по функціональності він себе досить швидко окупить.