Як змити Финалгон. Як зняти печіння від феналгона.

«Финалгон» - одне з місцевих разогревающих коштів, яке лікарі зазвичай призначають пацієнтам з м'язовими болями. Жінки іноді використовують цю пекучу мазь для боротьби з целюлітом. Як і будь-яке інше ліки, препарат слід застосовувати тільки за призначенням експерта і в рекомендованих дозах. Самолікування і неувага до спеціальних інструкцій може привести до сильного опіку, алергічних реакцій і деяких інших проблем зі здоров'ям. Якщо час терапії добігло кінця, важливо правильно змити «Финалгон».
Вам знадобиться
  • - консультація з лікарем і досвідченим фітнес-інструктором;
  • - анотація до препарату;
  • - рослинне масло;
  • - антицелюлітний або живильний крем;
  • - мило;
  • - дрантя і вата;
  • - сухий рушник.
Інструкція
1
Використовуйте «Финалгон» для лікування м'язових болів дуже невеликими дозами. Офіційно рекомендована кількість - всього 0,5 см видавленого з тюбика кошти на ділянку тіла, який може покрити долоню дорослої людини. Терапевтичний (разогревающий) ефект у мазі настає вже через кілька хвилин, а через 20-30 хвилин він досягає апогею. Якщо ви намажете засобом занадто густо, то воно здатне «ошпарити» вас подібно окропу.
2
Чи не застосовуйте термоактивній мазь, якщо у вас пошкоджена або дуже чутлива шкіра. Розмазуйте засіб тільки по проблемних ділянках - їх вам вкаже фахівець. На деякі частини тіла (такі як шия, живіт або внутрішня частина стегна) наносити разогревающий препарат небезпечно! Особливо бережіть від активних компонентів ліки слизові оболонки. Не пізніше ніж через півгодини слід очистити шкіру від «Финалгона».
3
Використовувати «Финалгон» для боротьби з целюлітом настійно рекомендується тільки після дозволу лікаря і під наглядом досвідченого фітнес-інструктора. Це не косметичний крем, а активне ліки, проникаюче через пори епідермісу в кров. Воно може зробити негативний вплив на ваші печінка і нирки. Модниць приваблює позитивний ефект, який чинить препарат у боротьбі з «апельсиновою кіркою».
4
Якщо ви зважилися застосувати «Финалгон», то змішуйте його з антицелюлітним засобом або будь-яким кремом для тіла в пропорціях 1: 4 і не використовуйте більше десяти днів. При наявності протипоказань не експериментуйте зі своїм здоров'ям і скористайтеся спеціальним (більш м'яким) косметичним термоактивні гелем.
5
Не приймайте душ до після розігрівання тіла маззю. Якщо ви спробуєте змити препарат водою (тим більше гарячою!), То зігріваючий ефект тільки посилиться. Видаляйте «Финалгон» вазеліном або рослинним маслом (соняшниковою, аптечним обліпиховою). Хороший результат також дає молоко або живильний крем. Рясно змочуйте ватний тампон або м'яку дрантя в тому чи іншому засобі і промивайте (а не розмазуйте по шкірі) препарат, поки печіння не припиниться.
6
Після терапії та очищення протріть тіло сухим рушником, а руки ретельно промийте густий мильною піною і змастіть кремом.
Зверніть увагу
Вивчіть всі властивості термоактивній мазі, почитайте спеціальну літературу та електронні журнали. Проте ніколи не слід сприймати будь-яку інформацію (у тому числі оптимістичні розповіді жінок, які перемогли целюліт за допомогою «Финалгона») як заклик до дії. Це ефективний і популярний препарат, проте на ваш організм він може вплинути інакше.