Як знайти дієтолога.

Сучасний вигляд городянина все більше характеризується надмірною вагою через незбалансованість харчування, малорухливого способу життя, постійного стресу. Допомога в аналізі ситуації може надати дієтолог, який допоможе знайти причину зайвих кілограмів і підбере потрібну дієту.
Інструкція
1
Визначте хорошого фахівця дієтолога по грамотному підходу до справи. Консультація дієтолога полягає в докладному аналізі вашого способу життя, наявних захворюваннях, харчових пристрастях. Дієтолог вирахує надлишкову і належну масу тіла, з'ясує причину ожиріння.
2
Знайдіть лікаря фахівця з дієтології, який складе раціон з нравящихся вам продуктів. Він повинен вибрати не тільки смачні, але й корисні продукти, що містять весь необхідний набір речовин. Тільки такий раціон допоможе вам знизити вагу, комфортно утримувати його і бути здоровим довгі роки.
3
Підходьте до пошуку дієтолога комплексно. Якщо у вас є додаткові проблеми, які заважають бути струнким, то консультація дієтолога є тільки половиною успеха.Напрімер, зміна гормонального фону, пов'язані з щитовидною залозою, вимагає консультації ендокрінолога.Налічіе постійних стресів сприяє швидкому набору зайвих жирових відкладень, але однією дієтою таку проблему не вирішиш. У таких випадках потрібна допомога психолога.
4
Вибирайте такого лікаря, який би враховував особливості обміну речовин. Проведіть дослідження складу тіла, в якому визначається вміст в організмі води, жирової маси, м'язів. На цій підставі лікар підбере для вас оптимальну фізичну навантаження, виявить енергетичні потреби.
5
Знайдіть такого фахівця, який би провів дослідження на індивідуальну непереносимість продуктів харчування, і врахував їх при складанні індивідуальної дієти.
6
Дізнатися, в якій клініці можуть запропонувати додаткові процедури щодо прискорення позбавлення від жирових відкладень. Наприклад, рефлексотерапія, масаж, обгортання.
7
Уточніть у лікаря, чи можливий через місяць повторний підбір дієти, якщо ця перестане задовольняти, чи контролює фахівець-дієтолог складену індивідуальну програму на її ефективність.
8
При пошуку грамотного дієтолога звертайтеся до знайомих, які мали позитивний досвід спілкування з лікарем. Якщо немає відповідних знайомих, спробуйте пошукати в інтернеті.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що тільки при особистому огляді та необхідних аналізах грамотний лікар може виявити причину зайвої ваги. Заочні консультації навіть відомих дієтологів неефективні.
Проблеми із зайвою вагою і порушенням обміну речовин, на жаль, не рідкість. Саме тому останнім часом популярність завойовують лікарі-дієтологи, які допомагають людині нормалізувати метаболізм і усунути всі пов'язані з цим ускладнення.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що дієтолог - це в першу чергу лікар. Поцікавтеся його дипломами, ліцензією, грамотами. Хороший спеціаліст обов'язково запропонує вам познайомитися з усіма необхідними документами.
2
Перш ніж складати правильний раціон або рекомендувати прийом будь-яких препаратів, лікар повинен призначити вам ряд аналізів і досліджень. Ви обов'язково повинні здати загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, а також пройти дослідження на біохімічний склад крові, ультразвукове дослідження щитовидної залози і органів черевної порожнини.
3
Хороший дієтолог може приступати до складання правильного раціону тільки після вивчення всіх результатів. Крім того, справжній фахівець повинен зажадати вашу медичну карту, де записані історії ваших хвороб і вказано наявність деяких хронічних захворювань.
4
Досвідчений фахівець повинен підходити до лікування кожної людини індивідуально. Не всім людям підходять якісь методики. Дієта має бути створена саме для ваших потреб.
5
Якщо перед лікуванням дієтолог вимагає підписати документ про те, що він не несе відповідальності за результат, то це повинно вас насторожити. Безумовно, процес схуднення дуже сильно залежить від вас, але і від лікаря теж. Якщо ваша дієта буде створена неправильно і погіршить стан вашого організму, лікар в першу чергу повинен нести за це відповідальність.
6
Як правило, лікування порушень метаболізму і нормалізація роботи організму за допомогою харчування - процес тривалий. Тому ви кожні 1-2 місяці повинні проходити планову консультацію у вашого дієтолога , під час якої будете здавати аналізи, в той час як лікар зможе оцінити результати вашої роботи.
7
Якщо під час лікування дієтолог пропонує вам прийом якогось нового і незнайомого препарату, то варто обов'язково проконсультуватися з іншим незалежним лікарем і це не обов'язково повинен бути фахівець з правильного харчування.