Як позбутися від вісцерального жиру. Какізбавітся від жиру на шлунку.

В організмі існують різні види жиру . У кожного з видів свої принципи утворення, накопичення та згоряння. Позбутися від вісцерального жиру часом буває дуже непросто. Дієти не приносять ніякої користі, тренування не дають результатів. Вся справа в тому, що до боротьби з вісцеральним жиром необхідно підходити комплексно.
Інструкція
1
Даний тип жиру , на відміну від підшкірного, розташовується в просторі навколо внутрішніх органів - у підшлункової залози, печінки і так далі. З одного боку, він захищає внутрішні органи від шкідливих речовин. З іншого боку, така жировий прошарок робить тканини органів менш чутливими до інсуліну, що може викликати не тільки цукровий діабет, але і привести до інших захворювань.
2
Почніть з очищення кишечника і печінки. У кишечнику накопичуються шкідливі речовини, від яких організм і захищає внутрішні органи прошарком жиру . Який із способів очищення ви виберете - вирішувати вам: клізми, аптечні препарати або спеціальні трав'яні збори. Очищення кишечника не тільки допоможе вивести продукти розпаду, але й сприятливо позначиться на стані шкіри. Очищаючись, пам'ятайте, що зловживати такими процедурами не варто, так як разом з непотрібними речовинами з організму вимивається і корисна мікрофлора.
3
Пийте більше рідини. Обов'язково випивайте як мінімум півтора літра чистої негазованої води в день, не думайте, що напої на воді - чай або кава - здатні замінити її. Це забезпечить додаткове виведення токсинів з організму і поліпшить здоров'я нирок.
4
Відпочивайте, не нервуйте, уникайте стресів, спіть належну кількість годин. Перевтома і надмірне психічне напруження сприяють набору ваги і накопиченню жирів. Коли організм відчуває, що умови його існування погіршуються, він подає мозку сигнал готуватися до важких часів, отже, запасатися зайвим жиром, яким можна буде скористатися для отримання енергії в «суворі дні».
5
Харчуйтеся правильно. Збалансуйте кількість і якість споживаних жирів, білків і вуглеводів. Жири, що знаходяться в оливковій олії, яєчному жовтку, авокадо і горіхах підходять для цих цілей як не можна краще. Джерелом білка, прискорює обмін речовин, можуть стати молочні продукти зі зниженим вмістом жиру , бобові, дієтичне м'ясо. Вуглеводи краще (і приємніше) отримувати зі свіжих фруктів, ягід і овочів. Дієти - теж стрес для організму. Замість того, щоб морити себе голодом, подбайте про те, щоб організм отримував достатню кількість корисної їжі для того, щоб не відчувати себе «обділеним».
6
Займайтеся спортом. Боротися з вісцеральним жиром на якомусь певному ділянці тіла, наприклад, на животі, не має сенсу - жир йде тоді, коли худне все тіло. Підберіть програму, яка підходить вам на даний момент, а з часом зможете збільшити навантаження. Під час тренувань зміцнюються м'язи, хоч на перших порах цього і не видно під шаром жиру . Але коли ви скинете зайву вагу, стан м'язів вас, безумовно, порадує. Під час тренувань дихайте правильно. Кисень сприяє правильній роботі клітин організму. Найбільш відома програма, що дозволяє поєднувати вправи і правильне дихання - бодіфлекс.
Зверніть увагу
Внутрішній жир знаходиться в черевній області, де розміщені внутрішні органи. Внутрішній жир - це причина виникнення метаболічного синдрому внаслідок того, що печінка, нирки і шлунок покриваються жиром. Дослідження показують, що це поєднання дієти і вправ - один з кращих шляхів до позбавлення від внутрішнього жиру.
Корисна порада
Чому жир на животі особливо небезпечний? Велика частина жирової тканини в області живота є вісцеральним жиром. Це означає, що жир заповнює простір між внутрішніми органами, які знаходяться всередині живота. Насправді, таким чином ми не можемо прицільно позбутися від жиру на певній ділянці тіла, хоча ці вправи і зміцнюють м'язи черевного преса і торсу.
Внутрішній, або вісцеральний, жир знаходиться в черевній порожнині людини. Надлишок вісцерального жиру призводить до погіршення кровопостачання внутрішніх органів, підвищує ризик серцево-судинних захворювань і діабету.
Інструкція
1
Внутрішній жир розщеплюється швидше, ніж підшкірний, і позбутися від нього простіше. Однак до цієї проблеми необхідний комплексний підхід - правильне харчування і достатні фізичні навантаження. Не старайтесь схуднути стрімко - краще втрачати стабільно 300-400 г на тиждень, це простіше і надійніше. За допомогою онлайн калькулятора розрахуйте добова кількість калорій, яке призведе до поступового зниження ваги.
2
Обмежте у своєму раціоні продукти, що містять прості вуглеводи - цукор, мед, вироби з білого борошна вищого сорту і т.д. Вони швидко розщеплюються і насичують організм енергією, проте їх надлишок відкладається про запас у вигляді жирових клітин. У загальній кількості вуглеводів, одержуваних організмом, частка простих вуглеводів не повинна перевищувати 30%.
3
Складні вуглеводи, необхідні для побудови клітин організму, містяться в борошні грубого помелу, висівках і цільнозернових продуктах, крупі, особливо гречаної і вівсяної, овочах і фруктах, шпинаті. Ці продукти повільно засвоюються організмом. Їх краще вживати в першій половині дня, щоб калорії витрачалися на активну діяльність.
4
Як джерело білків вживайте нежирні молочні продукти, варені яйця, гриби, нежирне м'ясо - яловичину, кролятину, індичку, курячі грудки. Дуже корисні горіхи - вони містять не тільки білки, а й необхідні для організму жири. Звичайно, вживати їх потрібно помірно, звірившись з таблицею калорійності. Джерелом поліненасичених кислот Омега-3 і Омега-6 є рослинні олії - соняшникова, лляна, оливкова. Заправляйте ними салати, відмовившись від майонезу і жирної сметани. Випивайте не менше 1,5 л рідини в день - втрата вагу за рахунок зневоднення може обернутися серйозними проблемами для здоров'я.
5
Займайтеся спортом. Якщо ваша вага значно перевищує нормальний, збільшуйте фізичні навантаження поступово, щоб не пошкодити серцево-судинній системі і суглобам. Біг або стрибки будуть вам протипоказані. Почніть з швидкої ходьби, велосипедних прогулянок, поступово відмовтеся від ліфта, займіться, якщо можливо, плаванням. Вправи для пресу не допоможуть вам позбавитися від внутрішнього жиру, проте зміцнять м'язи живота.
6
Намагайтеся висипатися, уникайте перевтоми. Стрес уповільнює розщеплення внутрішнього жиру, тому втомлений організм передбачає подальше погіршення умов і відкладає внутрішній запас.