Як зробити бочку. Як це зроблено бочка.

Бондар - це така професія, яка повільно відходить у минуле. Навіщо нам купувати балії або цебри, коли можна купити непогане пластикове вмістилище. Однак бочка «жива» і до цих пір. І вона не прагне зовсім йти з життя. Засолка будь-яких овочів буде по-справжньому смачною і ароматною, якщо виробляти її в хорошій дубовій бочці.
Інструкція
1
Спробуємо зробити бочку самі. Починаємо з клепки. Виберемо деревину. Для засолювання і квашення бочку краще робити з дуба, бочка для меду повинна бути зроблена з липи, чинара або осики. Можна брати вільху, тополю, вільху. На клепки зазвичай пускають нижню частину стовбура старого дерева. Розколюємо навпіл цурку, яка довший майбутньої клепки сантиметрів на 5. Кожну з половинок колють ще навпіл. І так далі, поки у нас не вийдуть шматочки розмірами 5-10х2,5-3 см.
2
Сушимо наколоті заготовки в добре вентильованому приміщенні місяць. Краще - більше. Уже висушені заготовки обробляємо стругом і рубанком, починаючи з обстругування зовнішнього боку клепки. Потім стругають боки. Завершуємо обробку боковин фугування
3
На наступному етапі нами обробляється внутрішня поверхня нашої клепки. Зайве можна стесати рубанком або сокирою. Якщо у клепок ширина різниться - нічого страшного в цьому немає.
4
Тепер робимо обручі. Краще брати сталь. Беремо для них гарячекатану сталеву стрічку товщиною 1,5-2 мм, ширина повинна складати 30-50 мм. Заміряємо бочку на місці передбачуваного розташування обруча з допуском за розмірами подвійної ширини смуги. Молотом надаємо стрічці форму кільця. Свердлимо на його кінцях отвори для заклепок. За місцем розташування обручі бувають цибульними (центр), уторного (край) і шийні (проміжні).
5
Складання. Процес цей здійснюємо на рівній поверхні. До обручу скобами кріпимо 2 клепки, одна навпроти іншої. Потім викладаємо клепки впритул до попередніх, по одній. І так поки обруч не наповниться клепками. Перевіряємо щільність сходу країв клепки.
6
Далі підрівнюємо торці остова молотом і одягаємо 2-й обруч до упору. У 2-3 мм від уторного обруча обрізаємо остов і рубанком зачищаємо кінці клепок. Таким же чином поступаємо з іншим кінцем бочки.
7
При стягуванні обручами остова бочки не потрібно ніяких операцій типу пропарювання або проварювання самого остова.
8
Залишається зробити донью. Збираємо донний щит з простругані і пріфугованного з боків буркуну. Скріплюємо буркун за допомогою цвяхів. Відшукуємо радіус майбутнього дна, а дно випилюємо з запасом в 1-1,5 мм.
9
Послаблюємо обруч, вставляємо дно і пристукивают його до упору. Дно не повинно йти туго. В цьому випадку обруч послабляємо. Якщо дно йде вільно - затягуємо обруч.
10
Тепер потрібно переконатися в тому, що у нас немає в бочці щілин. Наливаємо трохи води і дивимося, чи не тече де. Текти між клепок скаже вам про те, що дно потрібно зменшити, обстрогать зайве. Якщо ж вода біжить прямо крізь дно, тут буде потрібно розібрати бочку і одну з клепок звузити.
11
Коли нічого не тече, встановлюємо друге дно з отвором для вливання в 30-32 мм. Робимо пробку і вставляємо на місце. Бочка готова.
діжечки і бочки і на сьогоднішній день знаходять широке застосування в господарстві. Домашні соління, квас або мед, які зберігаються в бочках, здобуваю неповторний смак. Однак бондар - професія досить рідкісна. Як же зібрати бочку своїми руками?
Вам знадобиться
  • - сокира;
  • - деревина;
  • - шерхебель;
  • - рубанок;
  • - фуганок;
  • - сталева стрічка;
  • - молоток;
  • - дриль;
  • - дріт;
  • - скоби.
Інструкція
1
Підберіть деревину. Слід знати, що вибір деревини залежить від того, для яких цілей ви збираєтеся використовувати бочку . Наприклад, сосна та дуб абсолютно не підходять для зберігання меду. Мед із соснової бочки буде пахнути смолою, а в дубовій - потемніє. Для таких бочок рекомендується використовувати осику, липу, вільху, тополю або чинар. Для квашення, соління та мочіння найкраще підійде саме дуб. Для інших цілей можна використовувати кедр, ялина, бук, модрину, ялицю або березу.
2
Слід знати, що для клепок рекомендується використовувати нижню частину стовбура старих дерев. Однак за відсутності такої можливості підійдуть і тонкі стовбури.
3
Виготовляти клепки випливає з сирої деревини. Візьміть підходящу цурку. Її довжина повинна бути на 6-7 см більше, ніж необхідна довжина готової клепки. Акуратно розколіть її навпіл за допомогою сокири. Розколіть отримані половинки чурки ще раз навпіл. Дійте за аналогією - кількість розколів залежить від початкової товщини чурки. У підсумку ви повинні отримати заготовки шириною 7-12 см і товщиною 3 см.
4
Ретельно просушіть клепки. Для прискорення процесу можна використовувати сушилку.
5
Виготовте шаблон для перевірки радіуса кривизни поверхонь. Його можна зробити з тонкої дошки, звіряючи з будь-якої готової бочкою.
6
Оберіть вид клепки. Слід знати, що клепка може бути бондарне або кадушечной. У кадушечной - один кінець вже іншого. У бондарне - розширення посередині. Як правило, співвідношення між самою вузькою і найширшої частиною становить 1: 1,8.
7
Ретельно обробіть клепки за допомогою рубанка і шерхебеля. Спочатку слід обстрогать зовнішню поверхню, а потім бічні. В процесі роботи необхідно перевіряти кривизну клепок, звіряючись зі зробленим раніше шаблоном. Обробіть боковини клепки фуганком. Ретельно обробіть внутрішню частину клепки за допомогою рубанка.
8
Виготовте обручі зі сталевої стрічки. Для цього необхідно заміряти бочку в місці натягу обруча. Відріжте стрічку потрібної довжини і зігніть її в кільце, вдаряючи по ній молотком. Просвердлите отвори і встановіть заклепки зі сталевого дроту.
9
Збирати бочку необхідно на рівній поверхні. Візьміть дві клепки і закріпіть їх на обручі за допомогою спеціальних скоб один проти одного. Заповніть отримані проміжки, поступово встановлюючи клепку за клепкою.
10
Осадіть обруч, постукавши по ньому молотком і переконайтеся в тому, що клепки щільно прилягають один до одного. Надіньте середній обруч і осадіть його за допомогою набойніка.
11
Поставте бочку на рівну поверхню і намітьте лінію обріза. Одягніть уторний обруч, обріжте остов і обробіть лінію зрізу за допомогою рубанка. Проробіть аналогічну процедуру з іншого кінця барильця.
12
Зробіть уторний паз, в який буде вставлятися дно бочки. Ширина і глибина паза повинні складати 3 мм.
13
Розрахуйте радіус дна. Зберіть донний щит, скріпивши його цвяхами. Зріжте фаски з країв, використовуючи шерхебель.
14
Вкладіть дно в бочку . Для цього необхідно спочатку встановити в паз один край дна, а потім ввести іншу частину, злегка вдаряючи по ній молотком. Переконайтеся з герметичності бочки.
15
Виготовте друге дно по аналогії. Просвердлите в ньому наливний отвір. Виготовте пробку. Висота пробки повинна відповідати товщині дна бочки.