Як налаштувати вбудований мікрофон на веб-камері. не збільшується рівень мікрофона.

  •  Популярність програм миттєвого спілкування в інтернеті зростає з кожним днем. І одна з причин такої популярності - можливість бачити і чути співрозмовника. Звичайно, для того щоб вас чули, потрібен мікрофон. А мікрофон - це ще один провід до системного блоку. Веб-камера з вбудованим мікрофоном - зручний спосіб позбутися від зайвих проводів, які й без того обплутують комп'ютер. Але що робити, якщо ви підключили камеру, а звуку немає?
  •  Для початку, перевірте чи з'єднання зроблені правильно. Багато камери передають звук і картинку по одному USB-кабелю. Але ще зустрічаються моделі, в яких мікрофон вбудований, а шнур від нього окремо підключається в спеціальне гніздо на задній панелі комп'ютера. Це гніздо зазвичай позначено червоним кольором. Якщо у вашому випадку від камери йдуть два проводка - перевірте, чи правильно вони підключені. Іноді підключення краще працює не на передній панелі, як багато хто робить, а на задній. Спробуйте, можливо, це і є рішення.
  •  Припустимо, що всі з'єднання правильні, картинка є, а звуку немає. Використовуйте найзручніший спосіб перевірки - за допомогою програми скайп, вона найчастіше використовується для спілкування по мережі. Можливо, в системних настройках вказано неправильний мікрофон - не поєднана з камерою, а звичайний, окремо що підключається. Або його гучність вказана занадто низькою.
  •  Запустіть скайп. Відкрийте меню «Інструменти», підпункт «Налаштування». З'явиться вікно, розділене на дві нерівні частини. Зліва в стовпець будуть розташовані категорії налаштувань, а праворуч - можливі дії. Знайдіть рядок «Налаштування звуку» в лівій частині вікна і натисніть її.
  •  У правій половині ви побачите написи «Мікрофон», «Динаміки» і «Дзвінок», під якими будуть у випадних меню назви аудиоустройств, тобто обраного активного мікрофона і звукової карти. У першу чергу варто перевірити настройку «Мікрофон». Нижче знаходиться смужка гучності, яка зеленим кольором показує гучність звуку, який уловлює мікрофон. Якщо в полі вибору, зазначеному трикутником, можна вибрати одне з декількох пристроїв запису звуку, виберіть по черзі кожне і скажіть що-небудь. Обов'язково поставте галочку навпроти опції «Дозволити автоматичне налаштування мікрофону». Якщо звук вловлюється - смужка заповниться зеленим кольором.
  •  Якщо проблема не зникла, відкрийте панель керування комп'ютером, розділ «Звуки і аудіопристрої». Для цього натисніть «Пуск», потім «Панель управління». Відкриється вікно, в якому ви побачите потрібну категорію. Подвійним клацанням запустите цю настройку. З'явиться вікно з декількома закладками. Виберіть закладку «Запис» в Windows 7 або закладку «Мова» в Windows XP. Там ви побачите назву пристрою, який за замовчуванням використовується системою для запису звуків, тобто в якості мікрофона.В Windows 7 двічі клацніть лівою кнопкою на назві мікрофона, відкриється меню властивостей. Перейдіть на закладку «Рівні», виставте смужку на максимум. Перевірте, щоб значок гучності не був перекреслений. Натисніть «ОК» і закрийте всі вікна.У Windows XP натисніть кнопку «Гучність» на закладці «Мова». Відкриється меню, в якому галочкою відзначте стовпець «Мікрофон» і виставте гучність на максимум. Закрийте це вікно. Повторіть перевірку звуку в скайпі, як це зазначено в пунктах 3-4. У більшості випадків ці дії вирішують проблему. Якщо ж ні - швидше за все, проблема в самому мікрофоні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6_ekvuyz9hY