Як застосовувати дарсонваль. дарсонваль у вухо.

Дарсонваль - це прилад, що діє на організм струмами високої частоти й напруги. Після дарсонвалізації розширюються судини, поліпшується кровопостачання тканин, нормалізується робота сальних залоз. Апарат найчастіше застосовується в дерматології та косметології. Їм можна користуватися і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - засіб для зняття макіяжу;
  • - скраб або пілінг;
  • - тальк;
  • - антицелюлітний крем;
  • - гель, що зміцнює стінки вен.
Інструкція
1
Для стимуляції росту волосся і лікування мігрені використовуйте насадку «гребінець». Зніміть з волосся всі шпильки і гумки. Увімкніть дарсонваль. Водите «гребінцем» по шкірі голови від чола до потилиці. Потім від чола до вуха, а від вуха до потилиці. Продовжуйте процедуру 10-15 хвилин. Курс лікування становить 20-30 процедур, які проводяться щодня або через день. Перерва між курсами має бути не менше 2 місяців.
2
Для лікування вугрового висипу використовуйте насадку «краплю». Перед процедурою видаліть з лиця весь макіяж. Очистіть шкіру скрабом або пілінгом. Висушіть обличчя. Водите «краплю» ковзаючими рухами на відстані 2-3 мм від шкіри. Ви почуєте потріскування і відчуєте запах озону. Напрямку руху електрода: від підборіддя до мочки вуха, від носа до скронь, від брів вгору, до волосся. Процедура триває 5-10 хвилин, її проводять щодня. Максимальна тривалість курсу становить 30 днів. Потім робиться перерва на 2-3 місяці.
3
Для розгладження зморшок і підтягування шкіри обличчя використовуйте ту ж насадку, що і для лікування вугрового висипу. Для підготовки до дарсонвалізації спочатку очистіть обличчя від косметики, а потім присипте тальком для поліпшення контакту. Прикладайте «краплю» безпосередньо до шкіри і водите по тих же лініях, що описані в попередньому кроці. Для підтягування шкіри шиї водите насадку знизу вгору, від ключиць до підборіддя. Час впливу на обличчя - 5-10 хвилин, на шию - 5 хвилин. Процедури повторюйте через день протягом місяця. Максимальна кількість курсів на рік - не більше 3.
4
Для лікування целюліту, варикозної хвороби вен також використовуйте насадку «краплю». Перед дарсонвалізацією посипте шкіру тальком. Водите електродом у напрямку знизу вгору. На область від п'яти до підколінної ямки рекомендується 3-5 хвилин, від підколінної ямки до сідниці - 5-10 хвилин. На область від тилу стопи до коліна і від коліна до пахової складки - по 5-10 хвилин. Відразу після процедури нанесіть на шкіру антицелюлітний крем або гель, що зміцнює стінки вен («Троксевазин», «Венорутон» і т.д.). Використовуйте дарсонваль через день протягом місяця. Потім зробіть перерву на 6-8 тижнів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qdVh_r5YgNQ
Зверніть увагу
Існують протипоказання до застосування дарсонваля: захворювання крові, злоякісні новоутворення, надлишковий ріст волосся на обличчі, важкі захворювання серцево-судинної системи.
Корисна порада
Не користуйтеся приладом у ванній кімнаті. Ви можете отримати удар струмом.