Як написати текст грамоти. Грамота співробітнику.

Сучасний світ побудований на конкуренції і постійному самовдосконаленні. Головним результатом праць є набутий досвід, а знаком визнання - грамоти та сертифікати. Якщо в шкільні роки грамоти зберігалися в дальньому ящику стола, то тепер їх наявність є перевагою при влаштуванні на роботу або при участі в конкурсі.
Інструкція
1
Грамота за певні заслуги - синтез жанру поздоровлення і офіційно-ділового стилю, тому в тексті подібного документа потрібно використовувати як урочисті слова, так і нейтральну (літературну) лексику. При цьому в традиційній грамоті (співробітнику фірми або видатному учневі) не можна використовувати маркери особистого ставлення до нагородженому. Офіційні грамоти видаються від імені фірми чи навчального закладу, але не особисто від директора, вчителя або члена журі.
2
У професійному світі грамота є свідченням майстерності та високої кваліфікації співробітника, тому, нагороджуючи його за плідну роботу, складіть грамоту в офіційно-діловому стилі. Використовуйте слова з професійної лексики, але не жаргонні. Акцентуйте увагу на унікальності нагороджуваного співробітника і його неоціненний внесок у процвітання підприємства. Обов'язково вкажіть в документі, за які саме заслуги нагороджений працівник. Останнім часом такі грамоти та свідоцтва особливо цінуються і зможуть зіграти важливу роль в трудовому резюме працівника або при його оформленні на вищу категорію трудового стажу.
3
Як правило, грамота видається за конкретні заслуги: участь у певному конкурсі, перемога в конкретній олімпіаді. Тому в тексті грамоти необхідно вказати повне офіційна назва професійного змагання, за перемогу в якому ви нагороджуєте співробітника.
4
Грамоти, видані від імені начальства, мають офіційний статус, друкуються на фірмовому бланку підприємства або організованого професійного випробування. Подячний лист повинен мати заголовок «Грамота», містити вірно складений урочистий вітальний текст. У грамоті повинно бути зазначено прізвище та ім'я нагородженого, при цьому бажано вказати і його посада (або номер групи, якщо це учень). В кінці грамоти ставиться дата нагородження, підпис представника керівної ланки підприємства і фірмова друк.