Як захотіти працювати.

Лінь - двигун прогресу. Якби не вона, не було б пультів дистанційного управління, не винайшли б автомобіль і електроплиту ... Але іноді лінь дуже сильно заважає. Наприклад, вам треба закінчити якусь справу, але через лінь ви ніяк не можете це зробити. І справа - важлива, але лінь сильніше.
Вам знадобиться
  • гроші, фантазія, сила волі
Інструкція
1
Дайте відповідь на питання: «Чи справді цю роботу треба зробити?» Якщо так, то дайте відповідь на наступне питання: «Чи може її зробити хтось інший?» Якщо ні, то доведеться робити вам.
2
Знайдіть плюси в роботі. Зазвичай людей мотивує результат, який вони отримають в результаті виконаних дій. Сама робота привертає менше. Вас, швидше за все, і робота не цікавить, і результат не мотивує (інакше, ви б до нього йшли). Тоді згадайте, як Том Сойєр мотивувати своїх приятелів на фарбування паркану, він зробив з нудного справи увлекательнейшее пригода. Стати Томом Сойєр для себе. У будь-який, навіть самої нецікавою роботі, завжди є місце святу. Складання звітів, проведення зустрічей чи прибирання робочого місця можуть стати яскравими і цікавими. Але для цього треба включити свою фантазію. Наприклад, подивіться на ситуацію з боку. Наче не ви проводите зустріч, а актор на сцені. Оцініть, як він грає свою роль, вдаються йому психологічні нюанси у веденні переговорів? Тільки не плутайте цей прийом з самозамилуванням, ключові слова в прикладі: погляд з боку. Це тільки один із прийомів, якщо він вам не подобається, придумайте інший, але ніколи не забувайте: будь-яка робота повинна бути зроблена якісно.
3
Домовтеся з собою, що у разі невиконання роботи в заданий термін, ви розлучитеся зі значущою для вас сумою. Наприклад, роздасте жебраком 100 $ (або 1000 $, залежно від вашого доходу) або купіть на ці гроші іграшки для дитячого будинку. Бажано, щоб у вас була попередня узгодженість з кимось із друзей.Прімер. Ваш друг телефонує вам в середу ввечері і питає, чи готовий ваш квартальний звіт? Ви говорите: «Ні, не готовий». Друг пропонує в п'ятницю з'їздити в «Дитячий світ» за іграшками. Ви соглашаетесь.Посторонній людина в даному випадку потрібен для того, щоб у вас не було можливості обдурити самого себе.