Як малювати фантастичних героїв коміксів. Як намалювати бетмена олівцем.

Фантастичних героїв коміксів придумано безліч. Зупинимо свій вибір на одному з героїв - Бетмен, людина-кажан. На відміну від всіх супер героїв він не володів якимись фантастичними здібностями, а покладався на свою розвинену силу, чуття, розум. Малювати його не складно, виконуйте кроки по порядку.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, олівець, гумка, кольорові олівці, фломастери або фарби.
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу вертикально. За допомогою олівця легкими штрихами накидаємо силует фігури. Позначте голову, великим колом намітьте м'язистий торс, таз. Позначте лініями руки і ноги, невеликими колами позначте кисті і стопи героя, накачані ікри на ногах. Намітьте середину особи і лінію очей, щоб було зручніше малювати обличчя. Позначте кордон плаща Бетмена. Вийшла заготівля супергероя. В принципі за допомогою неї ви можете намалювати багатьох інших персонажів.
2
Починайте промальовувати фігуру. Почніть з голови, намалюйте його знамениті «роги», позначте кордон маски, яка закінчується біля носа. Намалюйте невеликі розкосі очі. Зауважте, у героя практично немає шиї, прямою лінією голова переходить в плечі. Намітьте початок плаща героя і його мускули на руках.
3
Далі перейдемо до торсу персонажа. Домалюємо йому біцепси, намітьте лінії м'язів грудей, преса, межі рукавичок. Намалюйте ремінь супергероя на вузькій талії, продовжите малювати ноги.
4
Тепер намалюйте накочені ікри за допомогою допоміжних кіл, тупоносі черевики з високою халявою. Зауважте, одна нога на малюнку стоїть в профіль, інша фронтально, тобто обличчям до вас. Не забудьте вказати на руках шипи. Домалюйте його плащ, кінець його зробіть хвилястим, немов він розвивається на вітрі.
5
Передостанній етап - стираємо всі допоміжні лінії. Не забудьте намалювати його фірмову емблему на грудях - знак чорної летючої миші на жовтому фоні. Тепер супергероя можете виконати в кольорі. Для яскравості і чіткості можете обвести малюнок тонким чорним фломастером. У роботі використовуйте сірий, чорний, синій (фіолетовий) і жовтий колір. Скористайтеся фарбами, кольоровими олівцями або фломастерами. За бажанням придумайте і намалюйте фон для героя. Ваш бетмен готовий!