Як замінити вентиль.

В даний час широко впроваджуються водопровідні крани з керамічними вентилями. В першу чергу, термін служби керамічного вентиля, залежить від терміну служби водяного фільтра, включеного в магістраль перед краном. Періодично вентилі виходять з ладу. Їх бажано міняти, як тільки починає капати кран. Це зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • Викрутка, розвідний ключ, фторопластовая стрічка, водяний фільтр, новий вентиль.
Інструкція
1
Перед заміною вентиля, перекрийте вступної кран, щоб відключити водопостачання від пошкодженого крана. Якщо вступної кран відсутній, перекрийте основну засувку стояка.
2
Покладіть на дно ванни або раковини, де буде проводитися заміна вентиля, лист гофрокартону, щоб оберегти поверхню від пошкоджень, при можливих падіннях інструментів або частин вентиля.
3
За допомогою розвідного ключа відверніть несправний вентиль .
4
За допомогою розвідного ключа демонтуйте водяний фільтр, огляньте сітку фільтра.
5
Встановіть новий водяний фільтр. Використовуйте тільки нові прокладки. Водяний фільтр, бажано міняти перед заміною вентиля, щоб зробити термін служби більше довгим.
6
Візьміть новий вентиль , огляньте його. Керамічні деталі клапана повинні бути чистими, без видимих подряпин і пошкоджень. Монтажна різьба повинна відповідати різьбленні в корпусі змішувача.
7
Намотайте на монтажну різьблення вентиля 2 шари фторопластовою стрічки. Стрічку краще намотувати по руху різьблення, щоб при закручуванні різьблення, стрічка як би натягувалася.
8
Утримуючи пальцем стрічку на різьбленні, акуратно, від руки загорніть вентиль на місце. Потім, підклавши під губки ключа шматочки тонкого картону, щоб не пошкодити хромоване покриття корпусу, затягніть вентиль за допомогою ключа, не докладаючи надмірних зусиль, щоб не пошкодити поверхню вентиля.
9
Встановіть рукоятку вентиля. За допомогою викрутки затягніть монтажний болт і закрийте декоративну центральну кришечку.
10
Поверніть вентиль спочатку в одну сторону до упору, потім в іншу. Переконайтеся, що при цьому, немає заїдань, хід плавний.
11
Плавно відкрийте вступної кран. Якщо вентиль виявився відкритий, закрийте його.
12
Огляньте з'єднання водяного фільтра. Якщо вони підтікають, затягніть кріпильні гайки трохи сильніше.
13
Переконайтеся, що новий вентиль працює нормально і в закритому стані, вентиль чи не підтікає.
Одним з найбільш часто зустрічаються видів ремонту газопроводу є заміна газового крана. Кран після тривалого використання зношується і починає пропускати газ і з цієї причини відбувається його витік в квартирі. Як відомо, витік газу - це одна з найнебезпечніших несправностей в газопроводі. При запаху газу в квартирі слід перевірити газовий кран мильною піною. Наносити її потрібно на з'єднання з трубою і на сам вентиль. Якщо в якомусь місці піна роздувається (утворюючи мильний куля) це говорить про те, що на даній ділянці відбувається витік. У таких випадках негайно слід звернутися до фахівців для заміни старого, зношеного крана.
Вам знадобиться
  • - газовий кран (якщо буде потрібно, це слід уточнювати при дзвінку в газову службу);
  • - документи (договір на газопостачання, технічний паспорт).
Інструкція
1
Викличте фахівців з газової служби або приватної організації, що має ліцензію на виконання робіт за даним профілем. По телефону повідомте вид несправності і зробіть заявку на заміну крана .
2
Купуйте кран в спеціалізованому магазині. Фахівці радять купувати кульові крани мама-мама (гайка-гайка), так як він самий надійний в експлуатації і термін служби набагато довше, ніж у коркового. Це дає можливість встановити діелектричну вставку.
3
Підготуйте договір на газопостачання і технічний паспорт (в нього буде внесена позначка з печаткою працівником газової служби про заміну газового крана ).
4
Запаліть газ і перекрийте його краном близько газового лічильника. Залиште пальник горіти до повного загасання. Затухання пальника означає, що весь газ в трубі вигорів. Тепер по прибуттю фахівці зможуть відразу приступити до заміни крана .
5
У приміщенні, де проводитимуться ремонтні роботи, відкрийте вікно. Це слід зробити на випадок витоку газу. Бажано, щоб вікон було відкрито кілька - для створення протягу, який швидше провітрить приміщення від газу.
6
Під час проведення робіт знаходитесь поруч з людьми, які здійснюють заміну крана . Слідкуйте за правильністю виконання робіт та дотриманням техніки безпеки. Якщо ви вважаєте, що працівник може допустити витік газу, попередьте його заздалегідь.
7
Разом з фахівцями проведіть перевірку встановленого крана на витік газу. Зробіть пробне включення пальника плити.
8
Надайте технічний паспорт і вимагайте позначки про заміну крана та проведенні робіт на газопроводі.
9
Залиште вікна відкритими на 15-30 хвилин для повного провітрювання приміщення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Gxu1zh1STCs
Зверніть увагу
Чи не замінюйте газовий кран самостійно. Це може призвести до витоку газу. Заміну повинні робити тільки співробітники газової служби.
Корисна порада
Слідкуйте за станом газового крана розташованого в будинку або квартирі. При незадовільному стані, негайно звертайтеся в газову службу або в приватні профільні організації за місцем проживання.