Як намалювати сфінкса.

Сфінкс - це міфічна тварина з жіночою головою, тілом лева і хвостом бика. Давньоєгипетський сфінкс - це величезна брила, яка охороняла єгипетські піраміди, і притягає до себе погляди все нових і нових людей. Малюнок олівцем здатний передати лише обриси фігури, а всю владність сфінкса краще відчути поблизу.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Накидайте олівцем обриси фігури сфінкса . Розташуйте його в правій частині альбомного листа. Зобразіть великий трикутник, гострим кутом спрямований вгору. Вершину фігури відокремте горизонтальною лінією - це буде голова сфінкса .
2
Намалюйте великий витягнутий овал, розташований горизонтально, посередині підстави трикутника. З правого боку овалу зобразите ще один поменше. Це будуть лапи сфінкса . Від середини верхніх меж овалів проведіть вгору дві вертикальні лінії до зіткнення з головою. Таку ж риску прорисуйте і виходить з крайньої лівої точки великого овалу. Таким чином намітьте плечі сфінкса .
3
Зробіть промальовування деталей голови кам'яної статуї. Посередині малого трикутника намалюйте овал - особа фараона. Верхню частину відокремте вертикальною лінією, плавно спускається з лівого краю. Це буде частина головного убору. Посередині зобразите фігуру, трохи виступаючу вгору за межі голови - прикраса. Намалюйте очі з порожніми зіницями, довгі брови, що доходять до переду очей, ніс і зімкнуті губи, враховуючи пропорції розташування частин людини. Зобразіть вухо. Бороду продовжите вузьким прямокутником, спускається до грудної клітки. Заштрихуйте більшу частину фігури, залишивши недоторканою лише нижню частину, близько розташованими ламаними лініями.
4
Зобразіть частини головного убору, які розташовуються по обидві сторони голови. Заштрихуйте частини горизонтальними лініями по всій ширині.
5
Посередині тулуба і збоку зобразите входи в сфінкс. Проведіть невеликі штрихи на лапах сфінкса , що розділяють пальці. Під лапами намалюйте скелю з невеликими каменями біля підніжжя. З лівого боку малюнка зобразите піраміду трьома прямими лініями, що сходяться з різних боків в одну точку.