Як побудувати ляльковий будиночок. Як зробити картонні перегородки в коробці.

Два головних правила будівництва лялькових будиночків - правильно вибрати розміри будови, і красиво декорувати кімнати. Для створення житла підійдуть будь-які матеріали - від справжніх шпалер і залишків лінолеуму, до вирізок з журналів і старого одягу.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, які ляльки житимуть в новому будинку, щоб було легше оцінити масштаби будівництва. Найпростіше зробити будинок зі старої картонної коробки, наприклад, від телевізора. Але якщо ви хочете поселити туди ляльок типу Барбі, потрібна коробка більшого розміру, адже вони досить високі. У коробки видалити одну із стінок, можна відрізати верхні розрізані частини і перевернути коробку набік. Якщо розміри майбутнього житла дозволяють, зробіть міжповерхові перегородки зі шматків картону - акуратно приклейте їх по периметру і закріпіть в доступних місцях степлером.
2
Тепер декоруйте стіни і підлоги житла. Як підлогове покриття можна використовувати справжні відрізки матеріалів, що залишилися від ремонту - ковролін, лінолеум, або вистелити підлоги кольоровим папером, тканиною. Стіни обклейте шматками справжніх шпалер або сторінками глянсових журналів з фотографіями, якщо в будинку будуть проживати ляльки-моделі. Стелі теж краще обклеїти, наприклад, білим папером, бо сірий колір картону навряд чи сподобається майбутнім мешканцям. Намагайтеся акуратно проклеїти кути, тому що, якщо в сьогоденні ремонті недоліки можна приховати за плінтусами, то тут все буде кидатися в очі.
3
Тепер приступайте до створення меблів. Крісла, дивани і ліжка можна зробити, обтянув ватяні ролики тканиною і пошивши їх між собою. Шафи і полички склейте з товстого картону, а потім розфарбуйте їх або оклейте кольоровим папером. Найскладніше це меблі на ніжках - столики і стільчики. Тут без майстра не обійтися, але, зрештою, обставити будинок можна купленої іграшкової меблями.
4
Тепер необхідно надати будиночка «справжній» вид. Для цього використовуйте реальні предмети. Наприклад, зламані наручний годинник звільніть від ремінця, і повісьте на стіну над столиком в кухні. В коридорі можна прикріпити даний дзеркальце. На вікна повісьте маленькі шторки, краще, якщо вони будуть з дрібним малюнком, відповідним за кольором до шпалер. Справжні умільці навіть закладають проводку на стадії будівництва і роблять маленькі працюючі світильники. Саме такі деталі роблять гру з будинком особливо цікавою.