Як послати смс на телефон безкоштовно.

Отправить смс на телефон безкоштовно можна різними шляхами, проте у всіх випадках для цього знадобиться комп'ютер, або смартфон з виходом в інтернет. З інтернету смс можна відправити за допомогою спеціальних сайтів та програм.
Інструкція
1
Щоб послати смс на телефон безкоштовно, необхідно вийти в інтернет (з комп'ютера або смартфона), відкрити браузер і зайти на сайт оператора зв'язку, на номер якого вам потрібно відправити повідомлення. На головній сторінці перейдіть за посиланням з написом «Відправити смс ». Після переходу браузер відкриє сторінку, на якій розташовується спеціальна форма відправки. У верхній частині форми знаходиться поле для введення номера, у нижній - для введення тексту повідомлення. Перед відправкою виберіть час доставки повідомлення, а також час, після якого смс можна не відправляти (якщо під час тривалого очікування смс втратить свою актуальність), а також вид тексту - кирилиця або транслит. Для посилки повідомлення натисніть на кнопку «Відправити». на наступній веб-сторінці відобразиться статус повідомлення: «Доставлено», або «В процесі».
2
Послати смс на телефон безкоштовно також можна за допомогою програми Mail.Ru Агент. Для того, щоб користуватися цією та іншими функціями програми, заведіть поштову скриньку на порталі Mail.Ru, після чого скачайте безкоштовний дистрибутив програми, встановіть і запустіть її. Для підключення введіть свій e-mail і пароль. Потім відкрийте головне вікно програми і натисніть на кнопку «Меню». У меню виберіть пункт «Додати контакт для дзвінків і смс ». У діалоговому вікні, напишіть номер телефон а, на який вам потрібно відправити смс та натисніть ОК. Після цього телефон ний номер буде відображатися у вашому контакт-листі. Виберіть його і відкрийте вікно повідомлень. В поле для введення напишіть текст смс і натисніть відправити. Через кілька секунд на даний телефон прийде смс -повідомлення, підписана вашим логіном в Mail.ru.
3
Для відправки безкоштовних смс також можна використовувати сайт smste.ru. На головній сторінці сайту знаходиться поле для введення номера телефон а, тексту повідомлення, а також підписи. Перед відправкою смс буде потрібно ввести "капчу" - код з картинки. Після натискання кнопки «Відправити» смс буде надіслано на вказаний номер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LhZhrtbsvhM