Як обмежити дитині доступ в інтернет. Як заборонити дітям доступ в інтернет.

Навіть самі консервативні батьки згодні з тим, що зовсім забороняти дитині користуватися інтернетом можна. Але зробити так, щоб він не піддавався у всесвітній мережі небезпеки, необхідно. Це можна зробити різними способами.
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютер програму NetPolice. Вона існує в платному і безкоштовному варіантах. Є й версія для операційної системи Linux. Виберіть в налаштуваннях програми, ресурси якої саме тематики вашому дитині заборонено проглядати.
2
Щоб зовсім не встановлювати на машину ніякого програмного забезпечення, скористайтеся онлайн-послугою того ж сервісу NetPolice: встановіть в якості первинного DNS сервер з IP-адресою 81.176.72.82, як вторинної - з адресою 81.176.72.83. Здійснити таку настройку можна в будь ОС. Фільтруватися будуть запити до сайтів категорії «Порнографія».
3
Недоліком програм, що встановлюються безпосередньо на комп'ютер, а також перенастроювання DNS, є можливість обходу цих заходів, скажімо, при завантаженні з Live CD (діти винахідливі, і скинути пароль BIOS для них нічого не варто). Набагато краще, зробити так, щоб фільтрацію вмісту сторінок здійснював провайдер. У цьому випадку, як б не перенастроювати ваша дитина обладнання, отримати доступ до небезпечних сайтів він не зможе. Для отримання інформації про наявність такої послуги зверніться в службу підтримки свого провайдера або оператора стільникового зв'язку. У другому випадку, ви зможете обмежити доступ дитини до небезпечних сайтів і з мобільного телефону.
4
У деяких провайдерів дана послуга реалізується дещо іншим чином. Фільтрація здійснюється не за змістом сторінок, а за часом. Дитина зможе отримати доступ в інтернет лише в певні години, і все, що вам залишиться робити - знаходиться в ці години поруч з ним і стежити, які саме ресурси він переглядає.
5
Врахуйте, проте, що навіть безпечний інтернет не можна використовувати як «няньки» для дитини, як і телевізор. Більше спілкуйтеся з ним, а коли він користується інтернетом, самі підкажіть йому цікаві сайти тієї тематики, яка його цікавить. Самі зацікавте його, в тому числі, і з використанням інтернету, скажімо, спортом, образотворчим мистецтвом, технічною творчістю.