Як пришити тасьму на штори. тасьма для штор Як пришити.

Увага до завершальним операціям з оформлення штор для вікон каже про тонкий смак і почуття стилю. Правильний вибір обробки краю пожвавить тканину, гармонійно поєднає обрамлення вікна з дизайном кімнати. Існує багато різних способів для обробки краю штор - бахрома, оборки, стрічки, фестони, тасьма, кант та інші оригінальні варіанти.
Вам знадобиться
  • тасьма, шпильки з круглими головками, ножиці, швейна машинка
Інструкція
1
Щоб пришити тасьму на штори не потрібно особливих навичок, з цим легко впорається будь-який новачок, який має бажання і швейну машинку. Для початку придбайте в магазині тасьму, підходящу до ваших шторам. Пам'ятайте, що краще буде, якщо ви купите трохи більше обробки, чим менше. Куплений пізніше Бракує шматочок тасьми може не збігтися за кольором і по ширині, і робота буде виглядати не акуратно.
2
Визначтеся, куди буде пришивати тасьма. Нею можна обробити тільки нижній край гардин або настрочити по всьому периметру. Тасьма може бути на лицьовій стороні, а також може пришиватися до вивороту, і тоді що визирає краєчок контрастною тасьми виглядатиме особливо елегантно.
3
Розкладіть штори і ретельно отгладьте їх краї там, куди ви збираєтеся підшивати тасьму. Легше буде працювати на великому столі, так як з об'ємним матеріалом новачкові буде непросто впоратися спочатку.
4
Запасіться кравецькі шпильками з круглими головками. Вони допоможуть зафіксувати тасьму в потрібному місці і значно полегшать роботу. Акуратно прітачать тасьму на машинці рівним швом, встановивши звичайну лапку або спеціальну лапку для пришивання тасьми. Розмір стібка встановіть середній - 1-2мм. Закінчивши роботу, видаліть шпильки і отгладьте готовий виріб. Потім повісьте штори на підготовлене місце.
5
Переконавшись, що самостійно пришити тасьму на штори зовсім не складно, вам обов'язково захочеться оновити всі свої вікна, експериментуючи з різними матеріалами окантовки. І кожного разу це заняття буде приносити все більше задоволення вам і вашим близьким, а настрій, створене своїми руками, принесе гармонію і затишок у ваш будинок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6DmMfezqX4A