Як записати аудіокасети на диски.

Напевно у кожного з нас збереглися ще улюблені аудіокасети із записами концертів, альбомів. А є унікальні записи, наприклад з аматорських концертів, які ви б хотіли оцифрувати. Зробити це можна і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - підключена звукова карта;
  • - вихід музичного центру;
  • - спеціальний аудіопереходнік;
  • - програма запису дисків.
Інструкція
1
Визначте необхідні для запису аудіокасети на диск перехідники, подивіться на задню стінку вашого музичного центру. Знайдіть там гнізда, біля них є напис «Лінійний вхід». У аудіоапаратурі зазвичай використовується RCA-тип, для цього скористайтеся спеціальним стереопереходніком, який починається з одного боку парою RСA-роз'ємів, щоб підключити до музичного центру, на іншому кінці - роз'єм міні-Джек для підключення до комп'ютера. У зовнішній звуковий карті використовуються інші типи гнізд, тому придбайте для них спеціальний аудіопереходнік.
2
Перейдіть на сайт http://www.auditionrich.com/articles/adobe-audition-v1-5-i-v3-0-bratjya ...., скачайте і встановіть на комп'ютер спеціальну програму для запису касет на диск, Adobe Audition. Встановіть міні-Джек в звукову карту. Увімкніть програму Adobe Audition в режимі редактора, перейдіть в меню «Файл», виберіть команду «Новий». Натисніть команду Options, поставте прапорець біля опції «Гучність лінійного входу», щоб записати сигнал з лінійного входу звукової карти. Клацніть правою кнопкою миші на поле індикатора записи, виберіть рядок Monitor Record Level. Увімкніть відтворення з касети. Перемотайте касету на початок, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Space, щоб почати оцифровку аудіокасети .
3
Дочекайтеся закінчення відтворення касети. Натисніть «Пропуск» в програмі, зупиніть запис. Збережіть запис командою «Файл» - «Зберегти як», виберіть місце на диску і натисніть «Ок». Перейдіть до початку запису, знайдіть «тихе місце» в запису, виділіть його ділянку, натисніть клавіші Alt + N. Перейдіть в меню Effects? Noise Reduction? Noise Reduction, щоб прибрати шуми. Натисніть Select Entire, виставте значення від 70 до 95 і натисніть «Ок». Віддалиться шум з сигналу. Перейдіть до початку файлу, виділіть всі тихе місце в сигналі, натисніть клавішу Del, те ж саме зробіть у середині файлу, де касета переставляти на іншу сторону, і в кінці запису. Збережіть файл в будь-якому відповідному вам форматі, наприклад в mp3, на жорсткий диск.
4
Запустіть будь-яку програму запису дисків, вставте диск в привід. Почніть новий проект, натисніть кнопку «Додати файли». Виберіть оцифрований запис і натисніть кнопку «Прожиг». Дочекайтеся завершення запису диска.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uED-JaT9GIY