Як записати відео з відеомагнітофона на комп'ютер. Як з відеомагнітофона записати на комп.

За часів цифрових технологій актуальним стає питання перенесення записів з сімейного архіву відоекассет на диски. Зробити це можна і в домашніх умовах. Що ж для цього необхідно?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - підключена відеокарта;
  • - відеомагнітофон;
  • - відеокабель;
  • - програма VirtualDub.
Інструкція
1
Визначте необхідні для запису аудіокасети на диск перехідники, подивіться на придбайте для них спеціальний аудіопереходнік.
2
Підключіть кабель з камери, або перехідник від відеомагнітофона до відеовходу відеокарти. Аудіокабель вставте у вхід своєї звукової карти. Закрийте всі програми на комп'ютері. Вимкніть антивірус, перейдіть в «Панель управління», виберіть налаштування звуку і встановіть «Апаратне прискорення» та «Якість вибірки» на максимум. Запустіть програму VirtualDub. Перейдіть в режим захоплення, щоб оцифрувати відеозапис. Встановіть прапорець Capture Video, встановіть значення Frame rate - 250000. Виставте значення параметра Video buffer limit - 32, а параметр Audio buffer limit - 10.
3
Перейдіть в меню Capture/Preferences, щоб налаштувати запис відео з відеомагнітофона на комп'ютер, виберіть пристрій відеозахоплення. У параметрі Default capture file встановіть місце, куди буде записаний захоплений файл. Краще записувати відео на чистий розділ диска або той розділ, де максимальна кількість вільного місця. Далі налаштуйте відображення відео, в центрі вікна збережіть налаштування. Задайте, якщо це необхідно, умова, при якому захоплення відеозапису буде зупинений (час, розмір файлу, вільне місце, на диску, відсоток втрачених кадрів).
4
Перейдіть в меню Audio/Compression, щоб налаштувати захоплення звуку. Виберіть кодеки для стиснення звуку, або залиште звук без стиснення. Виберіть PCM-формат, 48.000 kHz, 16 bit. Налаштуйте захоплення відео. Увімкніть програвання відео, перейдіть в меню Video/Format. У лівому меню виберіть дозвіл відеопотоку, у правому - глибину кольору. Далі встановіть яскравість, насиченість, контрастність. Для цього пересуньте повзунки і подивіться, які налаштування вас влаштовують. Далі виберіть кодек для компресії. Після установки налаштувань оцифровки відеозапису VHS, перемотайте вперед відео, запустіть процес захоплення.