Як перезапустити біос.

Іноді через втрату пароля доступу ви не можете увійти в свій комп'ютер. Безумовно - це проблема, але цілком вирішувана, причому для цього навіть не потрібно перестановки операційної системи і спеціальних інструментів для цього теж не знадобиться. Потрібно зробити одне нескладне технічна дія - перезапустити биос .
Вам знадобиться
  • Для цієї мети вам буде потрібно:
  • - тонка викрутка.
Інструкція
1
Трохи загальної інформації. Налаштування биос знаходяться в пам'яті CMOS. Самі по собі настройки биос за замовчуванням паролів не містять - ні на вхід в BIOS Setup, ні на включення комп'ютера. Тому, якщо ви забули індивідуально встановлений пароль биос , щоб увійти в свій ПК, вам потрібно обнулити CMOS-пам'ять. Таким чином, ви скинете всі налаштування, і повернете биос настройки за замовчуванням - доступ до комп'ютера відкритий. Є два простих способи перезапустити биос , і вони обидва дуже прості.
2
Спосіб перший, універсальний.Етот варіант підходить для всіх материнських плат. Обов'язкова умова - вимкніть ПК з розеткі.Сніміте ліву кришку системного боки вашого ПК і дуже легко, не сильно натискаючи на спеціальну сходинку, витягніть круглу батарейку - її видно відразу, вам не доведеться довго іскать.После того, як ви витягли з гнізда батарейку, почекайте одну хвилину і поверніть її на місце. Налаштування биос обнулені, биос перезапущен.Не забудьте поставити на місце кришку системного блоку.
3
Спосіб второй.Для того щоб перезапустити биос другим способом, потрібно встановити перемичку, замикаючу контакти джампера. Зробіть це наступним образом.Виключіте комп'ютер і встановіть перемичку. Увімкніть комп'ютер - він не буде працювати, але ось налаштування в CMOS будуть обнулені. Знову вимкніть ПК, зніміть раніше встановлену перемичку і включіть комп'ютер. На моніторі з'явиться віконце з проханням натиснути кнопку F1. Це потрібно для установки параметрів биос .Якщо вам підходять налаштування за замовчуванням - натисніть F1, в меню биос клікніть по опції «Save and exit». Після цього дії комп'ютер завантажиться окончательно.А якщо хочете встановити свої індивідуальні настройки - зробіть це, і тільки потім клікніть по опції «Save and exit». ПК завантажиться, можна почати роботу.
Зверніть увагу
Запустити биос можна тільки на стаціонарному ПК. На ноутбуці це можна зробити тільки в сервісному центрі.
Корисна порада
Щоб не створювати собі зайвих проблем, краще записувати паролі та зберігати їх в секретному місці.