Як встановити оперативну пам'ять в ноутбук. Як встановити модуль пам'яті в ноутбук.

Мало хто з користувачів знає, що ноутбуки можна модернізувати, аналогічно звичайним настільним комп'ютерам. Використовуючи звичайну викрутку, ви можете замінювати в них жорсткі диски, оптичні приводи і модулі оперативної пам'яті.
Інструкція
1
Завершіть роботу операційної системи на ноутбуці і дочекайтеся його виключення.
2
Вимкніть від комп'ютера блок живлення. При необхідності, обесточьте, а потім від'єднайте від нього всі периферійні пристрої.
3
Зніміть з ноутбука акумуляторну батарею так, як описано в керівництві з експлуатації. Зазвичай для цього застосовуються спеціальні засувки.
4
Дізнайтеся з керівництва по експлуатації, де саме знаходяться у машини модулі оперативної пам'яті. Вони можуть бути або під клавіатурою, або під кришкою, що знаходиться на дні. У деяких машин частина модулів розташована під клавіатурою, а інша - під кришкою.
5
Для зняття клавіатури закрийте комп'ютер (попередньо переконавшись, що між клавіатурою і екраном немає ніяких предметів, здатних розчавити останній!), Після чого зніміть кришки шарнірів. Потім відкрийте його, зніміть фальшпанель, розташовану над індикаторами, і акуратно підніміть клавіатуру за верх. Шлейф, що знаходиться знизу, не виймайте. Не рухайте комп'ютер з піднятою клавіатурою, щоб не відірвати шлейф. Не блокуйте ноутбук, поки цей вузол розібраний.
6
Кришку, що знаходиться зі зворотного боку, зніміть, вивернувши один або два гвинти звичайною викруткою. Робіть це тільки при зібраному клавіатурному вузлі і закритому ноутбуці. Якщо необхідно поміняти модулі ОЗУ як під кришкою, так і під клавіатурою, спочатку зберіть машину після попередньої процедури.
7
Щоб зняти модуль пам'яті, злегка потягніть в різні боки за розташовані з боків від нього металеві засувки. Одна з його сторін підніметься, і ви зможете легко його зняти. Запам'ятайте або замалюйте, як він був встановлений.
8
Візьміть модуль з собою в магазин чи на ринок, щоб купити другий такий же (за наявності вільних слотів), або обміняти його з доплатою на інший, що має більший обсяг.
9
Для установки модуля вставте його контактами в виїмку слота з урахуванням місця розташування ключа, після чого притисніть з протилежного боку до клацання.
10
Зберіть ноутбук в зворотному порядку, підключіть периферію і блок живлення. Перевірте його працездатність. За допомогою програми Memtest86 + переконайтеся, що обсяг пам'яті дійсно додався, а новий модуль не містить відповідних комірок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BJB2FClbRCQ
Модулі оперативної пам'яті безпосередньо впливають на продуктивність комп'ютера. Всю необхідну для роботи інформацію центральний процесор отримує безпосередньо з оперативної пам'яті .
Вам знадобиться
  • Програма Speccy.
Інструкція
1
Для підключення нових модулів пам'яті необхідно дотримуватися певні умови. Спочатку виберіть самі плати. Для цього визначте їх тип, вивчивши інструкцію до материнської плати. Для цього використовуйте паперову версію або відвідайте сайт виробника цього пристрою. З'ясуйте тип плат ОЗУ, з якими працює ваша системна плата. Якщо ви не змогли знайти потрібної інформації, то встановіть програму Speccy, скачавши її з сайту www.piriform.com.
2
Запустіть цю утиліту і перейдіть в меню «Оперативна пам'ять». З'ясуйте тип використовуваних плат. Це можуть бути модулі DIMM або DDR (1,2 або 3). Обов'язково подивіться обсяг пам'яті встановлених плат і тактову частоту їх роботи. Уточніть кількість вільних слотів для установки модулів пам'яті . Всю цю інформацію ви також можете отримати при роботі з програмою Speccy.
3
Придбайте нові модулі оперативної пам'яті . Якщо ви вирішили повністю замінити плати ОЗУ, то купіть комплект ідентичних плат. Це дозволить підвищити їх продуктивність в тому випадку, якщо системна плата підтримує режим двоканальної роботи ОЗУ.
4
Вимкніть комп'ютер. Обов'язково відключіть кабель живлення від системного блоку. Вийміть старі модулі пам'яті , якщо в цьому є необхідність. Підключіть нові плати пам'яті . Якщо ви використовуєте парні модулі, то встановлюйте їх у спеціальні слоти. Вони, як правило, пофарбовані в певні кольори.
5
Увімкніть комп'ютер і перевірте встановлені модулі. Для цього відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Адміністрування». Клікніть по ярлику «Перевірка пам'яті Windows». Підтвердіть перезавантаження комп'ютера і дочекайтеся завершення перевірки стану плат ОЗУ. Якщо під час першого завантаження з'явиться помилка BSoD, то вимкніть усі модулі. Вставляйте їх по черзі, кожен раз вимикаючи ПК. Найімовірніше, помилка не в самих платах, а в їх початковому спільному визначенні.