Як прикрасити стразами сукню. Як красиво прикрасити сукню стразами.

Кажуть, що найкращою прикрасою сукні є жінка, яка його носить. І це дійсно так. А що стосується самих жінок, то, щоб виглядати добре, кожної необхідна впевненість в тому, що її плаття чарівно. Саме тому багато хто намагається ці сукні прикрашати, щоб бути ще яскравіше і краще.
Інструкція
1
Для початку необхідно буде визначитися з малюнком і взагалі з тим, як повинна виглядати аплікація з страз вже в готовому вигляді на плаття . Це можуть бути, наприклад, квітка, метелик або будь-яке інше прикраса, а, можливо, ви захочете, щоб ваші стрази були розкидані на плаття в хаотичному порядку.
2
І якщо все-таки це повинен бути якийсь складний малюнок, то спочатку потрібно накинути ескіз дрібному для тканини. Ретельно продумайте дизайн і нанесіть його на плаття дрібними штріжкамі, а потім уявіть, як він буде виглядати вже в готовому вигляді зі стразами. На це у вас має піти більше часу, ніж на наклеювання самих страз, оскільки прибрати або виправити малюнок на плаття буде вже неможливо після його наклеювання. Так вам буде легше кріпити саму аплікацію.
3
Все стрази мають біля основи термопленку. Перед наклеюванням на плаття її необхідно зняти, покласти на намальований ескіз, накрити зверху бавовняно-паперовій тканиною і притиснути на декілька секунд праскою з отпарівателем. Пар розплавить клей біля основи, він глибоко проникне в тканину сукні і зафіксує камінчик надовго. Зробіть те ж саме з усіма стразами, необхідними для виконання задуманого малюнка.
4
Після того, як аплікація була повністю наклеєна, розташуйте плаття на горизонтальній поверхні і дайте малюнку висохнути. Тепер можете сміливо його надягати і не боятися ніяких прань.
Зверніть увагу
При Запевняю страз на сукню будьте дуже уважні і не тримайте праску або термопрес занадто довго на тканині, а краще проведіть по ній кілька разів, щоб не зіпсувати виріб. Деякі стрази продаються без термопленки, і для них необхідно ще придбати спеціальний клей. Але, швидше за все, після декількох прань, такі стрази швидко відклеяться від вашого плаття.
Корисна порада
Магазини тканин і фурнітури мають величезний вибір вже готових аплікацій з страз для будь-якого одягу з текстилю. Тому ви можете не ламати голову і підібрати собі вже готову ідею для вашого плаття.