Як відчистити джинси від жуйки. Як відчистити жуйку від джинсів.

Уявіть собі, що ви прямуєте на якесь важливий захід, сідайте в автобус, доїжджаєте до потрібної зупинки, встаєте і йдете далі, навіть не підозрюючи, що на джинси приклеїлася жуйка. Можливо, за весь день ви так і не помітили цієї прикрої неприємності, а прийшовши додому, побачили на п'ятій точці пляма від жуйки. Що ж робити? Позбавлятися. Є кілька способів.
Інструкція
1
Візьміть шматочок льоду (краще використовувати сухий лід) і прикладіть до жуйку. Зачекайте кілька секунд, а потім зніміть жуйку, як засохлу корочку (затвердівши, вона саме такою і стане).
2
Спосіб номер два займе трохи більше часу, ніж маніпуляції з льодом. Візьміть вже жувати жуйку, трохи розімніть її в пальцях (до м'якої консистенції) і починайте приклеювати цю жуйку до тієї, яка є на ваших джинсах. Ви побачите, як з кожним приклеюванням і відклеюванням пляма буде стає все менше, поки не зникне остаточно.
3
Наступний спосіб досить дієвий, однак, користуватися ним слід з обережністю, оскільки є ризик зіпсувати річ (в даному випадку джинси ). При застосуванні цього способу будьте впевнені, що ваші джинси можна гладити дуже гарячою праскою (тобто в тканини не присутній синтетика, яка може розплавитися). Прикладіть лист щільного паперу до місця, забруднене жуйкою, пропрасуйте його при самій високій температурі, яка передбачена на вашому прасці. Зніміть листок. Жуйка, яка була на джинсах, повинна виявитися на папері.
4
Спробуйте позбутися жуйки за допомогою спеціального спрея, призначеного для заморозки травмованих ділянок тіла під час тренувань або змагань (зазвичай такі спреї продаються в спортивному магазині). Візьміть джинси , піднесіть балончик зі спреєм на відстань 5 см від плями і бризкайте на прилиплу жуйку протягом трьох секунд. Замерзла жуйка, як і при способі номер один, повинна знятися, як засохла скоринка.
5
Ну, і самий останній і простий спосіб - це просто здати джинси в хімчистку. Вибравши такий варіант, ви найменше ризикуєте зіпсувати улюблену річ.